Domů / Ostatní značky / Nissan plánuje ukázat GT 86/FR-S/BRZ v Tokiu.

Nissan plánuje ukázat GT 86/FR-S/BRZ v Tokiu.

Ve Spojených státech, všichni netrpělivě čekají na autosalon Los Angeles Auto Show 2013, až otevře své brány. Nicméně Japonsko má svojí grandiózní show a ta se jmenuje Tokyo Motor Show, která vypukne 22. Listopadu 2013.

Nissan se rozhodlo ve své domovské zemi představit dva unikátní koncepty sportovních vozů, které ve světě doslova způsobí BOOM. Jeden je vyvinut jako naprosto bláznivý koncept a druhý, který úzce představuje sériové vozidlo.

nissan-esflow

Podle dostupných informací, druhý koncept vozidla. Tedy spíše sériové zaměření má být na trhu konkurencí proti Toyotě GT 86, které se nechalo inspirovat dřívějším modelem Nissan

Pokud jste toho názoru, že se bude jednat o další typ nové 240Z zařaďte se mezi ostatní, které musí automobilka Nissan zklamat svým výrokem, že toto není vůz Z. Je jen pár zasvěcených, kteří znají detaily vozu a ty si nechají své tajemství pro sebe.

Pro tuto chvíli se vše testuje a hlavním úkolem je získat co nejvíce reakcí lidí a jejich názory. Pokud vše dobře dopadne a auto bude schváleno. Očekává se, že Nissan zahájí výrobu v příštích letech. Je pravděpodobné, že bude v souladu se svými bratry trojčaty GT 86/BRZ/FR-S a bude mít tento sportovní vůz 197 koní a turbo motor o obsahu 1,6 litru jako je tomu v Nissan Juke Nismo.

Oficiální informace a podrobnosti o těchto nových konceptech budou odhaleni během své premiéry na autosalonu v Tokiu. Takže zůstaňte naladěni.

nissan-esflow

Za zmínku také stojí poslední sportovní vůz, který Nissan odhalil a tím je Esflow Nissan.

Ten byl spatřen širokou veřejností na autosalonu v Ženevě roku 2011. Byl navržen jako koncept s kombinací elektromotoru se stylovým vzhledem. Pohaněn je dvěma elektromotory a každý má výkon 107 koní.  Elektrické motory jsou poháněny lithium-iontových baterií umístěných těsně před zadní nápravou. Tyto baterie jsou schopné poskytovat napájení vozu pro 150 kilometrů na jedno plné nabití.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář