Domů / Porsche / Nová 911 poprvé na veřejnosti

Nová 911 poprvé na veřejnosti

Nejnovější generace legendární 911 bude mít již brzy svou premiéru a nyní je k dispozici první snímek zcela bez maskování.

Povedená evoluce

Současná generace 911 se prodává od roku 2012 a to je dost dlouho na to, aby byl čas přijít s inovací. Jedná se v pořadí o třetí řadu poháněnou kapalinou chlazeným motorem. Nová generace by se měla představit ještě tento rok na autosalonu v Los Angeles.

Na snímků je možné vidět nový nárazník, který působí daleko více širokým dojmem, než bylo doposud zvykem. Důležité je také zachování tolik charakteristických linií 911 na které jsme zvyklá od 60. let. Vůz však dostal velké množství moderních technologických vychytávek jako například úzké zadní světlomety s LED technologií.

V blízké době očekáváme příchod výkonnějších verzí postavené na základě 911 a to  modely Turbo, GTS, GT2 a GT3. Není to ovšem všechno. Dle zdrojů z Anglie bychom se měli dočkat také 911 s hybridním pohonem.

Bude i elektrika?

Hybridu bychom se měli dočkat hned ve dvou verzích, kdy první bude představovat alternativu pro klasickou 911 a druhá verze bude spíše zařazená po boku ikonického Turba. Porsche chce údajně směřovat také na čistou elektromobilitu, ale ne v tomto případě s tak nová 911 v elektrické verzi ještě nebude.

Do budoucna bychom s ní však měli počítat. Dle některých zdrojů plánuje Porsche do roku 2025 prodávat 25% hybridů, 25% elektromobilů a zbytek prodejů by měly představovat klasické konvenční vozy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O SV

Shlédněte také

Unikátní Porsche není nikdy špatný kup

Vysoce personalisované a osobní vozy jsou doménou především Bentley či Rolls-Roycu, ovšem o slovo se …