Domů / Inzerce / Omlaďte vzhled svého auta novými autopotahy

Omlaďte vzhled svého auta novými autopotahy

Chcete vylepšit vzhled svého auta? Možností máte mnoho a pohybují se v různých cenových relacích. Ponechme teď technické parametry vozu a soustřeďme se na jeho interiér. Co takhle nové autopotahy? Vašemu autu „budou slušet“.

Pořiďte si nové autopotahy

Autopotahy jsou doplňkem, který pozvedne celý interiér vozidla. Jejich estetická funkce je zřejmá. Starší vůz „omladí“ a dodají mu na pěkném vzhledu, zvlášť když si dobře vyberete. Vyrábí se v různých barvách i motivech.

Ovšem nejen kvůli estetice jsou vhodným řešením. Mají také svou praktickou funkci, především chrání sedadla proti poškození i znečištění a prodlužují jejich životnost.

I vy jste se rozhodli pro vylepšení vozu uvedeným způsobem? Při výběru je nutné brát v potaz určitá kritéria. Patří mezi ně především typ vašeho vozu a rozměry. Autopotahy by měly perfektně sedět. Pokud zvolíte příliš volné, či naopak těsné, nebude to vypadat vkusně a kýženého efektu nedosáhnete.

Dále výrobek volte podle umístění airbagů a materiálu. Chcete-li dodat vozu skutečně luxusní vzhled, volte syntetickou kůži. Možná však dáte přednost microplyši, bavlně či polyesteru. Je to na vás. Máte speciální nároky, nebo se vám nedaří najít vhodný produkt pro váš vůz? V tom případě si nechte ušít autopotahy na míru.

Kde vybírat nové autopotahy?

Také jste se rozhodli vylepšit interiér svého vozidla? Podívejte na tento sortiment v internetovém obchodu Fajnautopotahy.cz. Seženete tam různé produkty. Najděte si univerzální autopotahy. Nebo je raději chcete mít na míru? Vyhledání toho správného výrobku vám umožní kategorizace založená na výběru dle značky a modelu auta.

Nevíte si rady s výběrem? V e-shopu vám rádi pomůžou. Využijte telefonické konzultace, nebo zadejte poptávku e-mailem. Na webu najdete i autokoberce a jiné autodoplňky. Omlaďte vzhled svého automobilu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Jak zjistit hodnotu vozidla, která je jedním z parametrů pro uzavření pojistky?

Víte, kolik právě teď stojí vaše auto? Je všeobecně známo, že reálná cena vozu se …