Jak na převoz větších nákladů ve vašem voze?

Jste například milovníci letních nebo zimních sportů, či potřebujete převést cokoliv jiného? Pokud ano, je jednou z možností nabídka střešních boxů. Ty se mohou hodit hlavně díky své všestrannosti, stejně jako i díky tomu, že máte vše uloženo v bezpečí, v pevné schránce. A na co se takový box hodí nejvíce? Jsou to třeba:

  • Lyže
  • Snowboardy
  • Klasická zavazadla

Velikosti boxů jsou dnes na našem trhu skutečně různorodé a není problém vybrat si jak s ohledem na přepravní požadavky, tak třeba také s ohledem na velikost, stejně jako na typ vašeho vozu.

Zkusit můžete i klasický nosič

Ten je také jednou z velmi oblíbených možností. I ta se může hodit třeba v zimě, a to na převoz vašich lyží. Stejně tak ho ale využijete také v létě, jelikož tímto způsobem lze přepravovat třeba jízdní kola. Pokud vás více zaujala tato forma, vyberte si střešní nosič hlavně s ohledem na vaše potřeby. Důležitá je zde nejenom jeho kapacita, ale i samotná univerzálnost. Pokud patříte mezi aktivní sportovce, je dobré, abyste ho mohli využít v létě, i v zimě. Důležité je myslet ale i na jednoduchou montáž, stejně jako na celkovou bezpečnost vašeho vozu, i převážených věcí.

Jsou i nosiče na tažné zařízení

Předchozí verze může být nejenom praktická, ale v některé situaci může přinášet i nevýhody. O tom vás přesvědčí třeba vaše autonavigace, od které chcete vypočítat trasu, kde nebudou nízké mosty. S koly na střeše si totiž můžete zajet i o desítky kilometrů. Pokud chcete toto eliminovat, můžete zkusit i nosič na tažné zařízení. Jeho nevýhodou je sice to, že nepřeveze lyže, ale naopak potěší tím, že kromě kol nabídnou některé typy i příslušenství, pomocí kterého můžete jednoduchým způsobem převézt i klasická zavazadla. Jediné, co zohledněte, je typ vašeho vozu – zda tažné zařízení skutečně má, nebo nikoliv. Pokud ano, může být toto řešení dobrou volbou.

O Angelo

Shlédněte také

Moderní vysokozdvižný vozík posune logistiku vaší firmy na novou úroveň. Jakých benefitů se dočkáte?

Každý zkušený podnikatel si zajisté moc dobře uvědomuje, jak důležitý je správně sestavený a optimalizovaný …