Domů / Inzerce / Jak na převoz větších nákladů ve vašem voze?

Jak na převoz větších nákladů ve vašem voze?

Jste například milovníci letních nebo zimních sportů, či potřebujete převést cokoliv jiného? Pokud ano, je jednou z možností nabídka střešních boxů. Ty se mohou hodit hlavně díky své všestrannosti, stejně jako i díky tomu, že máte vše uloženo v bezpečí, v pevné schránce. A na co se takový box hodí nejvíce? Jsou to třeba:

  • Lyže
  • Snowboardy
  • Klasická zavazadla

Velikosti boxů jsou dnes na našem trhu skutečně různorodé a není problém vybrat si jak s ohledem na přepravní požadavky, tak třeba také s ohledem na velikost, stejně jako na typ vašeho vozu.

Zkusit můžete i klasický nosič

Ten je také jednou z velmi oblíbených možností. I ta se může hodit třeba v zimě, a to na převoz vašich lyží. Stejně tak ho ale využijete také v létě, jelikož tímto způsobem lze přepravovat třeba jízdní kola. Pokud vás více zaujala tato forma, vyberte si střešní nosič hlavně s ohledem na vaše potřeby. Důležitá je zde nejenom jeho kapacita, ale i samotná univerzálnost. Pokud patříte mezi aktivní sportovce, je dobré, abyste ho mohli využít v létě, i v zimě. Důležité je myslet ale i na jednoduchou montáž, stejně jako na celkovou bezpečnost vašeho vozu, i převážených věcí.

Jsou i nosiče na tažné zařízení

Předchozí verze může být nejenom praktická, ale v některé situaci může přinášet i nevýhody. O tom vás přesvědčí třeba vaše autonavigace, od které chcete vypočítat trasu, kde nebudou nízké mosty. S koly na střeše si totiž můžete zajet i o desítky kilometrů. Pokud chcete toto eliminovat, můžete zkusit i nosič na tažné zařízení. Jeho nevýhodou je sice to, že nepřeveze lyže, ale naopak potěší tím, že kromě kol nabídnou některé typy i příslušenství, pomocí kterého můžete jednoduchým způsobem převézt i klasická zavazadla. Jediné, co zohledněte, je typ vašeho vozu – zda tažné zařízení skutečně má, nebo nikoliv. Pokud ano, může být toto řešení dobrou volbou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Chystáte se strávit letní dovolenou v Česku? Pak si nezapomeňte koupit dálničku!

Dlouho očekávaná letní dovolená se kvapem blíží. Spousta z vás ji chce strávit v krásném …