Domů / Zajímavosti / Poctivé taxi v Ostravě existuje

Poctivé taxi v Ostravě existuje

Taxislužby se netěší velké oblibě. Většinou jsou považováni za zloděje. Je to díky pár nepoctivým taxikářům, kteří vrhají špatné světlo na celou komunitu. Existuje však celá řada taxi služeb, které nabízí poctivé služby za příznivé ceny. Jednou z takových firem je Taxi Ostrava. Vždy víte předem kolik zaplatíte za jízdu.

Výhodné podmínky pro stálé zákazníky

Potřebujete taxi několikrát do měsíce a hledáte příznivé podmínky? Levné taxi Ostrava vám poskytne podmínky šité na míru. Pro stálé zákazníky je k dispozici možnost platby na fakturu, kdy vám je jednou za měsíc vystaven doklad za poskytnuté služby, které můžete zaplatit hotově nebo PP.

Výhody levného taxi v Ostrave

Pro zákazníky je připravena celá řada výhod:

  • Kvalitní služby v Ostravě a po celé České republice
  • Levné taxi domů z oslav v ulici Stodolní
  • Nízké ceny taxi po centru v Ostravě
  • Individuální přeprava osob do zahraničí
  • Možnost využití kurýrní služby

Využijte kurýrní služby

Pro zákazníky je připravena i nadstandardní služba kurýra. Potřebujete něco doručit, odvézt nebo přivézt a nemůžete odejít z bytu nebo firmy? Zavolejte taxi Ostrava, které vaši zásilku doručí na vámi zvolené místo. Služba je diskrétní a vždy probíhá podle vašich podmínek.

Využijte slevu až 77%

Při telefonní objednávce se můžete domluvit na ceně za jízdu předem s řidičem. Běžne je poskytnuta zákazníkům sleva až 77%. V případě, že si potřebujete jen rychle něco vyřídit nebo si pro něco skočit, můžete využít speciální nabídky, která vám zaručí cestu zpět zdarma. Tuto službu je však zapotřebí domluvit si předem. Vše záleží na místě odjezdu a době čekání.

Pokud máte zájem o dlouhodobé služby a speciální akce Taxi 7, řekněte si o kartičku jízd pro dlouhodobé zákazníky. Kartičku si vyzvednete u každého řidiče Taxi 7.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …