Domů / Inzerce / Pořídit si nákladní vůz z bazaru se vyplatí

Pořídit si nákladní vůz z bazaru se vyplatí

Chystáte se provozovat nebo již podnikáte v nákladní automobilové dopravě a stojíte před rozhodnutím, zda pořídit nákladní vozy nové, či ojeté? V současné době je na trhu celá řada specializovaných autobazarů nákladních vozidel a techniky, které plně uspokojí vaši poptávku a zároveň jsou schopny zajistit i výhodné možnosti financování pomocí leasingu nebo úvěru.

Služby autobazaru

Bazar nákladních aut se zaměřuje nejen na prodej, ale i na výkup a pronájem vozidel. Kromě již zmiňovaných nákladních vozů zde naleznete také přívěsy, návěsy, nákladní techniku a užitkové vozy včetně dodávkových vozidel. Další z mnoha nabízených služeb je dovoz vozů ze zahraničí na objednávku, nákup vozu na protiúčet a komisní prodej.

Tahače a vozy Iveco

Bazar Iveco se věnuje nákladním vozům, přívěsům a návěsům této značky. Iveco je dlouholetým osvědčeným výrobcem užitkových a nákladních automobilů, které jsou velmi poptávané. Nejoblíbenějším typem je Iveco Eurocargo – všestranný vůz různých rozměrů s možností nástaveb. Využijete ho jak na dálkovou přepravu, tak na krátké trasy. Dálkové přepravy velmi dobře zvládne i všestranný tahač Iveco Stralis.

Ucelená nabídka nákladních vozů

Nákladní vozy všech typů a značek jsou doplněny o plně funkční techniku v podobě stavebních strojů. Zde jsou k dispozici nakladače, traktory, teleskopické manipuláty, bagry, autojeřáby, buldozery a rypadla. Mezi nabídkou návěsů a přívěsů jak valníkových, tak skříňových, se nacházejí také nosiče kontejnerů a shrnovací plachty. Nabídku uzavírají tahače a sklápěče nejznámějších značek s různými stupni výbavy. Všechny vozy, stroje a zařízení jsou připravené k okamžitému odjezdu, což je určitě významná motivace k nákupu. Samozřejmostí je garance původu, která zaručí vaši plnou spokojenost s pořízením vozidla z bazaru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …