Pořiďte si auto ze zahraničí. Jde to snadno a rychle

Pokud uvažujete, že si pořídíte jiné auto, ale nabídka tuzemských autobazarů není zcela podle vašich představ, zauvažujte nad možností dovést si vůz třeba z Německa. Není tajemstvím, že tamní auta bývají lépe servisovaná, zároveň máte větší šanci najít auto zcela podle vašich představ za příjemnou cenu.

Jaké máte možnosti?

Samozřejmě si můžete udělat výlet do zahraničí a osobně hledat vůz podle vašich požadavků. Domluvíte-li se bez problémů, máte hodně volného času a o autech víte víc, než jen kde se nachází volant a pedály, směle do toho. Dovoz aut ze zahraničí s sebou ale nese určitá specifika, včetně třeba odhlášení vozu z registru. Celý proces koupě se může dost prodloužit a o riziku, že si odvezete nedostatečně prověřený vůz, ani nemluvě.

Další možností je oslovit někoho, kdo se dovozem aut ze zahraničí běžně zabývá, orientuje se na trhu s ojetými vozy, dokáže vám poskytnout určitou záruku a férový přístup. Mezi takové patří Patrik Bartoš, Michal Kubík a Vojta Konečný, které najdete na webu Doveztodal.cz. Dovoz aut z Německa je jejich denním chlebem.

Jak to u nich funguje?

Řekněme, že máte jasno v tom, jaké auto chcete vlastnit. Prostřednictvím e-mailu nebo telefonu sdělíte vaše představy, načež vám bude zhotovena nabídka aut, abyste si vybrali to nejvhodnější. Pokud vám srdce zaplesalo při pohledu na určitý vůz, bude zarezervováno. Následně složíte peněžní zálohu výměnou za zálohovou fakturu a příjmový doklad. V tuhle chvíli si už můžete udělat pohodlí a s nohama nahoře čekat, až vám bude ojetina dovezena před dům. Kdybyste věděli o konkrétním voze a potřebovali jej ověřit a dovézt, také není problém. Tak jednoduchý dovoz aut je.

Kladné recenze mluví za vše

Ještě váháte, zda si pořídit auto na vlastní pěst, nebo vložit důvěru v osvědčené dovozce? Uvědomte si, že můžete mít auto se zárukou jeho původu a s platnou servisní knížkou před domem v řádech několika dnů. Přečtěte si recenze na Doveztodal.cz.

O Angelo

Shlédněte také

Jeep připravuje svůj nová základní model. Stát bude na technice z Francie

Americká automobilka má v plánu dodat zákazníkům nový základní model. Ten by již měl stát na …