Domů / Inzerce / Potřebujete přepravit nadrozměrný náklad? Nechte si poradit

Potřebujete přepravit nadrozměrný náklad? Nechte si poradit

Nadrozměrná a těžká přeprava v dopravní logistice bývá docela tvrdým oříškem. Přepravce nesmí ohrozit přepravované zboží a už vůbec ne okolní řidiče a okolí jako takové. Už jen z toho důvodu je na místě obrátit se na profesionály, již s tímto druhem přepravy mají své zkušenosti.

Nadrozměrná doprava, nebo chcete-li nadměrná přeprava funguje v naprosto jiném režimu než přeprava drobných zásilek, jež posíláte poštou. Před samotnou cestou je například třeba provést docela podrobný průzkum cesty, na základě kterého profesionální řidič připraví vhodnou trasu. Při tom se musí dopodrobna obeznámit s veškerými nástrahami, jako jsou úzké silnice a nevhodná přemostění. To vše je zárukou, že přeprava nadrozměrných zásilek proběhne bez problémů a vámi zaslané zboží na místo určení dorazí neporušené.

Přepravní společnost vybírejte pečlivě

Ujistěte se, že vámi vybraná přepravní společnost nejenže na cestu vypraví i doprovodné vozidlo, jež je zárukou bezpečného provozu, ale také, že má uzavřeno patřičné pojištění. Kvalitní logistické společnosti váš náklad také ochotně uskladní a v případě potřeby zabalí. Dalším vaším požadavkem by měla být vysoká profesionalita řidičů, již mají patřičné zkušenosti s ovládáním těžkotonážního vozidla.

Obraťte se na Easy Logistic, s.r.o.

Nadrozměrná přeprava a přeprava nákladů stejně jako klasická kamionová doprava, to je segment služeb, jež má ve svém portfoliu například renomovaná ostravská společnost Easy Logistic. Jisti si můžete být tím, že její speciální návěsy bez větších potíží po celé Evropské unii přepraví náklad o hmotnosti až 53 tun a to s rozměry až do délky 22 metrů a šířky 6 metrů! Co se výšky nákladu týče, ta je v zahraničí zastropena čtyřmi metry (u nás jste prakticky limitováni jen výškou mostů).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Jak zjistit hodnotu vozidla, která je jedním z parametrů pro uzavření pojistky?

Víte, kolik právě teď stojí vaše auto? Je všeobecně známo, že reálná cena vozu se …