Domů / Novinky / Prodej nových a ojetých vozů za skvělé ceny

Prodej nových a ojetých vozů za skvělé ceny

Bez automobilu se dnes jen stěží obejdeme. Někteří lidé touží po nových vozech, jiní se spokojí se zánovními modely. Koupě osobní či užitkového automobilu není snadná věc. Ne všichni si dokážou poradit. V tomto případě je chytré obrátit se na osvědčeného prodejce. Pokud prahnete po značkách, jako jsou ŠKODA, SEAT a FIAT, oslovte společnost AUTO MÁCA.

Česká značka hraje prim

Díky AUTO MÁCA si pořídíte nového a spolehlivého člena rodiny, kvalitní automobil. Autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů ŠKODA vám představí nabídku dle vašich představ. Můžete se spolehnout na servisní služby, zajištění pojištění a financování. Vždy počítejte s individuálním přístupem k zákazníkovi. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Objednejte si testovací jízdu. Jen tak se přesvědčíte o tom, zda je pro vás nové auto ŠKODA to pravé ořechové.

SEAT a FIAT jsou zde pro vaše potěšení

Mezi populární značky vozů patří SEAT a FIAT. Není složité odhadnout, proč jsou velmi oblíbené. SEAT Ibiza, Leon, Toledo i Ateca se pyšní zajímavým designem i propracovaným interiérem. Prostě jsou to nejlepší společníci na cestách. Prodej aut FIAT od společnosti AUTO MÁCA se vztahuje na osobní i užitkové vozy. Podívejte se na solidní nabídku, která je ušitá na míru vašim požadavkům.

Předváděcí jízda se vám bude líbit

Zavítejte do autosalónů, kde se před vámi objeví ověřené vozy. Společnost MÁCA vznikla v roce 1992. V regionu Vysočina patří k nejvýznamnějším autorizovaným prodejcům automobilů ŠKODA, SEAT a FIAT. Od roku 2012 se věnuje i opravám vozů VW. Musíme zmínit poskytování komplexních služeb, jako jsou záruční a pozáruční servis, zajištění náhradních dílů, servismobil a odtahová služba. AUTO MÁCA prodává i roční a zánovní auta ŠKODA Plus. Určitě lze využít jarní a zimní servisní prohlídky i přezutí za super ceny.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …