Domů / Ostatní značky / Prodej vozů Volkswagen

Prodej vozů Volkswagen

Vozy Volkswagen jsou patří mezi nejžádanější značku na celém světě, je to již dlouhá doba, kdy Němci předvedli celému světu, že jejich stroje dokáží uspokojit i náročné řidiče. Právě dlouhá tradice výroby a maximální soustředěnost na každý detail způsobily, že i dnes se jedná o jedny z nejžádanějších vozů.

Většina lidí dospěje do momentu, kdy si musí vybrat vůz, který jim bude sloužit jako prostředek, který je bude vozit každý den do práce, za zábavou, na výlety s rodinou nebo na nákupy. I mě se výběr vozu týkal a nebylo pro mě lehké si vybrat tu pravou možnost. Trh vozů znám velmi dobře, jelikož patřím mezi nadšence a tak kombinace kvality a ceny rozhodla, že si zvolím Volkswagen. V rodině jsme už měli jedno starší Polo, takže jsem věděl, že je na něj spolehnutí.

Pro mé potřeby by podobné auto vyhovovalo, pro každodenní ježdění vyžaduji nízkou spotřebu a rovněž jsem nikdy netoužil po velkém voze, ale spíše po autě, které bude mít lehký sportovní design a dostane mě včas všude, kam bude potřeba.

Jasná volba padla na Volkswagen Golf, který po technické i designové stránce zcela splňuje mé požadavky. Rozhodoval jsem se mezi ojetým nebo novým vozem, ale nejprve jsem vyhledal místo, které se specializuje na prodej Volkswagen. Zvolil jsem společnost Amond, která mi byla doporučená od kolegy z práce. Jako první mě zaujalo, že Amond prodává nejen nové a ojeté vozy Volkswagen, ale že je i servisem.

Nejprve jsem shlédl kompletní nabídku vozů, jakými disponují. Fascinovalo mě, že si mohu jen od Golfu vybrat z velkého množství variant, shlédl jsem i další nabídky vozů. Snad více, než Golf, mě lákal nákup Tuarega, ale aktuální požadavky byly jasné. Koupil jsem si pětidveřového Golfa v benzínu a jsem maximálně spokojený. Přímo v prodejně mi ochotný personál kompletně informoval o všech možnostech, jaké u vozu mám a rovněž jsem byl seznámen se službami, jaké má servis Volkswagen. Vůz jsem si pořídil za výhodný leasing a pokus mohu svojí vlastní zkušeností doporučit prodejce Volkswagen, je to společnost Amond.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář