Domů / Ostatní značky / Hledáte pohodlnou a luxusní přepravu až osmi osob?

Hledáte pohodlnou a luxusní přepravu až osmi osob?

Běžné taxislužby nebo přepravy osob mají často jednu velkou výhodu, mohou být nepohodlné, a také jsou omezeny počtem celkových cestujících, jelikož se nejčastěji jedná pouze o přistavené osobního vozu. Vy však máte možnost využít mnohem výhodnějších a kvalitnějších služeb, kterými je pronájem dodávky s řidičem.  A věřte, že jsou desítky situací, kdy ji můžete využít. Ideální například pro vaše cesty na letiště nebo z letiště. Nemusíte tak řešit případné parkování vašeho vlastního vozu, nebo dokonce vyrážet MHD. A navíc si po celou dobu jízdy budete užívat maximálního komfortu.

Tím vozem, který vám bude k dispozici, je totiž oblíbený Mercedes Viano. Tento dodávkový vůz určený pro přepravu osob si vzal vše z luxusních vlastností, kterými se vozy Mercedes vyznačují, a doplnil je o celkovou praktičnost. Během jízdy si tak užijete dokonale pohodlná sedadla, mnoho prostoru, maximální komfort při jízdě, nebo také bezpečí, které zajišťují airbagy a další bezpečnostní systémy. Ten hlavní vliv na to, aby vůz Viano dojel do cíle, má však samotný řidič, který je profesionálem, který rozhodně dokáže splnit taktéž všechny požadavky. A to jak na kvalitu jízdy, na orientaci, i na jazykové dovednosti a další služby, které jsou samozřejmostí.

A ačkoliv jsme zmínili pouze cestu na letiště, nemusíte se omezovat pouze na ni. Jsou situace, kdy chcete jet za zábavou, na meeting, firemní školení, nebo třeba na výlet. A ve všech těchto ohledech je mnohem ekonomičtější zvolit tuto formu, než jet v několika nezávislých vozech. Navíc nikdo z vás si nemusí dělat jakékoliv starost s cestou, jelikož řidiči stačí sdělit pouze její cíl.

Pamatujte tedy, že až budete příště řešit problém s přepravou, budete již vědět, na koho se obrátit. Je to společnost Limousine-Mercedes, která vás se svým vozem Viano rozhodně nadchne, a vy se tak jistě stanete pravidelnými zákazníky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář