Domů / Volkswagen / Prodej vozů Škoda a Volkswagen

Prodej vozů Škoda a Volkswagen

Vozy Škoda a Volkswagen jsou vždy vítanou volbou nejen na našem území, ale i všude jinde. Kvalitu těchto vozů oceňují řidiči po celém světě a pokud jde o bezpečnost, tak EURO NCAP nemůže těmto vozům udělit nic jiného, než plných pět hvězdiček, což z nich činí výjimečné vozy. Velkou výhodou nových vozů je i autorizovaný servis, který vždy zajistí prvotřídní péči o vůz až do posledního šroubku.

Jen těžko lze porovnávat kvality těchto dvou značek, jelikož jsou obě vyráběny stejně důmyslnou technologií a stejně tak bratrsky se chovají na vozovce.

Minulé roky přinesly mnoho inovací a ačkoliv se dřívější modelové řady obou značek mohly zdát perfektní, tak jsou po roce opět dokonalejší a to nejen v otázce bezpečnosti, ale také v oblasti použití nových technologií a snížené spotřeby paliva. Pokud vás zajímá prodej vozů Škoda, nebo prodej vozů Volkswagen, tak byste se nejdříve měli zajímat o nové parametry, kterými tyto vozy disponují.

Například Octavia Combi je opakovaně jedním z nejprodávanějších vozů a nevděčí za to propagaci nebo snadné dostupnosti, ale především využitím inteligentních prvků, které ji staví do podoby snadno ovladatelného stroje, ve kterém si každý řidič může připadat jako svůj vlastní pán a užívat si nadstandardního komfortu, který velmi nápadně připomíná vozy vyšší třídy.

p437075

Pokud podnikáte, pokud máte firmu a hledáte pro ni takový vůz, který je dominantní nad ostatními, co do požadavků na výkon, tak do nízké spotřeby, tak vás pravděpodobně ohromí užitkové vozy Volkswagen. Jedná se rovněž o vylepšené modely, které disponují novými technologiemi pro udržení se v pruhu, kontrolu bdělosti řidiče, brzdového asistenta, parkovacího asistenta, inteligentní vytáčení světel, inteligentní vstřikování a v neposlední řadě také dokonalé využití prostoru, díky kterému bude každé místo ve voze praktickým úložným prostorem, který lze během chvilky proměnit na prostor pro cestující.

Dokonce i samotný kokpit vozu není pouze ovládací kabinou stroje, ale pohodlným místem, odkud má řidič celý svůj vůz pod kontrolou. Nové řady vozů mají téměř o pětinu nižší spotřebu a díky tomu si lze vychutnat příjemnou jízdu, ať už jedete kamkoliv.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Kde vzal Volkswagen jména pro své automobily?

Názvy jednotlivých modelů automobilek mají ve většině případů nějakou legendu. Stejně tak je tomu i …

Napsat komentář