Domů / Inzerce / Renomovaná značka STILL spouští vlastní e-shop

Renomovaná značka STILL spouští vlastní e-shop

Sháníte vysokozdvižný vozík či jinou manipulační techniku? Ať již k pronájmu či koupi? Už nemusíte! Víme, kde ji seženete!

Kamenné obchody postupně končí. Za touto situací stojí nejenom stále probíhající koronavirové pandemie a s ní související trend digitalizace a přesunu obchodů do online prostředí. Ten samozřejmě má spoustu výhod. Jednou z hlavních úspora času a s ním i finančních prostředků. Vybírat a nakupovat jinými slovy můžeme v pohodlí domova či kanceláře. A námi objednané zboží dorazí přímo na námi objednanou adresu, což je v segmentu většinou objemné a těžké manipulační techniky, jimiž vysokozdvižné vozíky rozhodně jsou, obzvláště praktické.

Přednosti vysokozdvižných vozíků

Vysokozdvižné vozíky jsou multifunkčními zařízeními v pravém slova smyslu. Své využití nacházejí napříč obory, jak v bílých, tak i tzv. černých provozech. Ve zdravotnictví, potravinářství, ale i v hutnictví a těžebním průmyslu. Přímo postaven na nich však je provoz skladů a logistických areálů. Jejich interiérů i exteriérů. V hledáčku zájmu jejich uživatelů je v první řadě spolehlivost a bezproblémový provoz. Ten samozřejmě není automatický. Jeho základem je nejenom renomovaný výrobce a dodavatel, ale také kvalitní servis.

Věřte renomované značce

Obojího se vám dostane, obrátíte-li se na služby renomované německé značky STILL, která se již celé jedno století zabývá výrobou té nejkvalitnější manipulační techniky. A za tu dobu se stala lídrem na světovém trhu. Za úspěchem značky stojí, dalo by se říci, německá kvalita. Firma si zakládá nejenom na špičkových výrobcích, ale i neméně špičkových službách.

Nakupujte a pronajímejte online

Vedení firmy si je moc dobře vědomo, že nestačí pořídit si špičkový výrobek, ale aby tento výrobek zůstal špičkovým po celou dobu své životnosti. A ta je u produktů STILL opravdu dlouhá. Výrobky STILL jinými slovy poslouží několika generacím. A teď jsou k dostání i na internetu – na eshopu značky cz.still.shop (na internetu hledejte pod odkazem STILL eshop).

Vozíky k prodeji i pronájmu

V portfoliu značky STILL se setkáte v vozíky elektrickými, dieselovými i plynovými. Nízkozdvižnými, vysokozdvižnými (s nízkým i vysokým zdvihem) i plošinovými. V nabídce však jsou i vozíky vychystávací, s protizávažím, výsuvným sloupem stejně jako tahače. K tomu teleskopické manipulátory a tahače.

Plně funkční použitá manipulační technika

Jednotlivé modely, ať již nové či použité, si můžete buď zakoupit, nebo pronajmout. Použitá manipulační technika je samozřejmě plně funkční a v perfektním technickém stavu. A ceny? Robustní elektrický vysokozdvižný vozík s trojfázovým pohonem s optimalizovanou spotřebou energie a hlučností vás vyjde na zhruba 8 tisíc korun na týden.

Servis a mytí manipulační techniky

V nabídce společnosti STILL samozřejmě je i veškerý servis stejně jako mytí manipulační techniky. Včetně důležité desulfatace baterií. Sulfatace je proces, během něhož na elektrodách klasických olověných akumulátorů postupně dochází k nežádoucímu vzniku krystalů síranu olovnatého. Takto poškozený akumulátor je méně výkonný. Jeho kapacita se postupně snižuje a na spadnutí je i okamžik, kdy doslouží definitivně. Na pořadu dne pak bude jeho výměna a s ní spojené další výdaje. Těch vás proces zvaný desulfatace ušetří.

Řešení na míru

Značka STILL, to však nejsou jen vysokozdvižné vozíky. Firma je v první řadě specialistou na komplexní intralogická řešení. Nabízí vám tak kompletní řešení pro skladové systémy a nezbytný software. Především svým klientům ale nabízí řešení na míru právě jejich potřebám. Specialisté značky vám tak perfektně naplánují rozvržení skladu, dodají do něj patřičné regálové systémy a k tomu všemu vám i vyškolí personál, který bude vaše vysokozdvižné vozíky ovládat. Zkrátka nabízí komplexní služby se vším všudy, kterých rozhodně doporučujeme využít.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …