Domů / Návody / Snižte spotřebu paliva u vozidel

Snižte spotřebu paliva u vozidel

Trápí vás vysoká spotřeba paliva u vašeho vozu? Chtěli byste, aby byl váš vůz o něco menší jedlík? Pak vyzkoušejte profesionální chiptuning. Ten vám nabízí efektivní omezení spotřeby vašeho paliva, ale také, a to především, výrazné navýšení výkonu vašeho motoru.

kalkulackaPokud tedy potřebujete navýšit počet koní ve vašem stádu pod kapotou a to jak u vozu starého několik let, tak i u vozu zcela nového.

Kdybychom chtěli velice zjednodušeně vysvětlit princip chiptuningové úpravy, pak bychom mohli mluvit o zásahu do softwaru řídící jednotky motoru. Zde jsou pozměněna data tak, aby došlo ke snížení spotřeby paliva a zároveň k navýšení výkonu motoru. To je provedeno tak, aby nedocházelo k poškozování motoru, ani jeho příslušenství.

TIP: Přestavba vozidel určených k práci i zábavě.

automobile-958184_640Chip tuning je tedy nutné dělat pouze profesionálně a za použití těch nejprofesionálnějších přístrojů. Pokud jsou úpravy prováděny na koleni nějakého amatéra, může dojít k poškození motoru a hlavně navýšení emisí do nepřiměřené míry. Navíc se i zvedá spotřeba paliva.

Chiptuning Praha vám nabízí profesionální chiptuning, který je prováděn v souladu s veškerými normami a přáním zákazníka. Je dbáno na to, aby byl výkon vozidla navýšen s ohledem na jeho technický stav.

pc-pneumatikaZároveň jsou veškeré změny testovány na válcovém měření, které poskytne přesné údaje o tom, jak se změny projevily na chování motoru.

Performace motoru je prováděna tak, aby byl zachován technický stav motoru a zároveň nedocházelo k produkci nadměrného množství emisí. Na veškeré úpravy se vztahuje záruka 24 měsíců a technické součástky mají dokonce záruku 10 roků. Veškeré úpravy je navíc možno na přání kdykoliv z vozu odstranit a vrátit jeho původní nastavení. Veškeré úpravy si navíc můžete prohlédnout na přehledných grafech. Proto neváhejte a dopřejte oživení vašemu vozu ještě dnes.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Silniční váhu jedině od výrobce!

Potřebujete silniční váhu, ale nevíte si rady s výběrem? Bojíte se, že za ni zaplatíte …

Napsat komentář