Domů / Novinky / Statistiky týkající se geometrie kol vysílají varovná zjištění

Statistiky týkající se geometrie kol vysílají varovná zjištění

Téměř každé druhé auto na našich silnicích má špatnou geometrii kol. Přitom právě na ní, kromě jiného, záleží bezpečnost jízdy. Minimálně jednou za rok byste proto měli navštívit pneuservis Praha 10 a nechat si udělat 3D geometrii. Jednou ročně však může být málo. Pokud se vám během jízdy začne zdát, že auto táhne doprava, nebo naopak doleva, že volant jaksi podivně vibruje, zajeďte do pneuservisu Praha Michle raději okamžitě. Pokud se objednáte online, nebudete muset dokonce ani příliš dlouho čekat. Laserová geometrie Praha vám pomůže odstranit špatné chování vozu, které na vás, řidiče, nemá určitě pozitivní vliv. Společně s pneu-novak.cz dáte svůj vůz opět do lajny.

Pneumatiky, jejichž pořízení vás nezruinuje

Bojíte se vyměnit pneumatiky za nové, protože by to byla velká díra do vašeho rozpočtu? Nezoufejte! Existují možnosti, jak si pořídit pneumatiky, které budou velmi dobře sloužit, levněji. I na to (kromě již zmiňované laserové geometrie, testu brzd, testu tlumičů a testu podvozku) pamatuje pneuservis Praha Michle. Pravidelné výměny pneumatik, respektive jejich přezutí, totiž čeká většinu z nás každý rok. Do určité míry se mu vyhnout pouze ti, kteří používají celoroční pneumatiky. I když těžko říci, zda právě celoroční pneumatiky jsou tou největší výhrou.

Stejně jako příprava auta na zimu, nesmí se podcenit ani příprava na letní sezonu. Myslete na to a navštivte pneu bazar Praha  vždy včas.

O čem vypovídá brzdná dráha

Jakmile zjistíte, že se znatelně zvyšuje brzdná dráha vašeho auta, případně jeho kola podkluzují nebo podivně škubou, je na místě provést test brzdových kotoučů. Nečekejte, až vás na cestě potkají nějaké nepříjemné komplikace a nechte si provést test brzd, ale také test tlumičů Praha a laserovou geometrii Praha, včas. Vždy je lepší přijít na kontrolu „zbytečně“ než pozdě. Pneu-novak.cz se těší na vaši návštěvu.

O Angelo

Shlédněte také

Jak fungují klimakompresory a jak vybrat ten správný pro váš automobil

Pokud máte rádi příjemné klimatizované prostředí ve vašem automobilu, je důležité porozumět fungování klimakompresorů a …