Domů / Novinky / Pravidelná péče o motor vašeho vozu

Pravidelná péče o motor vašeho vozu

Všichni víme, jak může být zima pro automobily náročná. Nejen, co se týče sněhu, ale také vezmeme-li v úvahu velmi nízké teploty a studené starty. Olej je za nižších teplot hustší a hůře se dostává na všechny třecí plochy v motoru. Abyste šetřili motor vašeho vozu, je samozřejmě dobré měnit olej v pravidelných intervalech. I tak je ale zvláště v období před výměnou oleje přítomno v motorovém oleji hodně nečistot, které se usazují a zvyšují tření. Nejen, že dochází k mechanickému opotřebení motoru, ale je tak snížen i výkon motoru. Abyste předešli těmto negativním jevům, je třeba při výměně oleje přidávat aditiva do motorového oleje.

V České republice je nyní k dostání tribotechnické aditivum na bázi přírodních minerálů ATOMIUM. Velmi malé částečky minerálů pronikají skrz olejový filtr a obnovují vnitřní třecí části motoru tak, aby byly dokonale hladké. Snížení tření má za následek také zvýšení výkonu motoru. Používáním tohoto přípravku do motorového oleje tak nejen zvýšíte výkon motoru, ale snižuje se i spotřeba oleje a paliva, snižuje se také hluk, vibrace a emise CO/CH. Díky unikátní minerální technologii tak šetříte motor a generální opravu oddálíte o 50 až 150 tisíc najetých kilometrů.

Aplikace ATOMIA je velmi snadná. Jednoduše jej vy nebo váš automechanik přidá do motorového oleje při každé jeho výměně. Veškeré informace, často kladené otázky i videa z předváděcích akcí, kdy můžete účinky ATOMIA vidět v praxi, naleznete na webových stránkách www.atomium.cz.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …