Domů / Ostatní značky / Bugatti poodhalilo kus tajemné novinky

Bugatti poodhalilo kus tajemné novinky

Automobilka Bugatti na sociálních sítích poodhalila snímek zahaleného automobilu, s okamžitě tím vyvolala bouřlivé diskuze.

O co jde?

Záhadná fotografie se objevila na Instagramu Bugatti a okamžitě se pod ní strhla lavina diskutujících, kteří polemizovali, co by mohlo na obrázku být. Jedná se snad o druhý model? Nebo tu máme další limitku vycházející z Chironu?

Většina nasvícené strany vozu je ukryta pod plachtou, která rozbíjí všechny tvary. V pravém dolním rohu je ale plachta lehce vykasaná a pokud se snímek značně zesvětlí, vykoukne na nás vertikálně tvarovaný úzký světlomet, který je protažen až do karoserie.

Celkový sklon přední kapoty výrazně připomíná tvary modelu Centodieci, který vznikl jako pocta legendárnímu modelu EB110 z devadesátých let. Centodieci přitom dostalo i podobně tvarované úzké světlomety, které se stejně zařezávají do karoserie. Tento model byl však představen již v srpnu.

Podle dalších teorií by se mohlo jedna i o produkční verzi La Voriture Noire, tedy nejdražšího vozu na světě, který se představil během ženevského autosalonu. Tehdy se jednalo o první koncept a další vývoj měl trvat několik let.

Tou vůbec nejdivočejší teorií je zcela nový model, o kterém Bugatti hovoří již delší dobu. Z fotografie je jasné, že se rozhodně nejedná o SUV model ani crossover. Mohlo by jít třeba o čtyřmístné GT.

I přesto se šéf Bugatti Stephan Wiliam nechal nedávno slyšet, že přesvědčit vedení koncernu VW k financování vývoje nového modelu nebude nic snadného. Zda se jim to podařilo či nikoliv bychom se snad měli dozvědět již brzy, protože k fotografii byl doplněn i popisek: „2020. Year of Bugatti“. Tak tedy uvidíme


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O SV

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …