Domů / Inzerce / Typy vstřiků

Typy vstřiků

Vstřikovače jsou součástí motoru. Díky vstřikování paliva se připraví směs paliva se vzduchem pro spalovací motory. Princip je ve stlačení dávkovače paliva přes trysku vstřikovače do prostoru motoru, sacího potrubí, kanálu, válce nebo spalovací komory. Vstřikovač se skládá z držáku a vstřikovací lišty. Výrobců vstřiků je mnoho, mají svoje originální značení a formát. Každý díl má na povrchu katalogové číslo pro jednoduchou identifikaci. Výrobci vstřikovačů jsou firmy Siemens, Bosch, Denso či Delphi. Odlišují se vlastním označením a umístěním štítku na dílu.

Jestliže jsou vstřikovače již nefunkční, je možné nahradit je repasovanými vstřikovači. U repasovaných dílů je hlavní výhodou cena za výrobek. Oprava proběhne na značkových přístrojích, které zaručují kvalitu výkonu vstřikovače na dlouhou dobu. Často stačí vstřikovač vyčistit a přetěsnit. Oprava vstřikovače je častá zakázka, kterou jsou odborníci schopni díky kvalitním strojům zvládnout rychle.

Typy vstřikovačů jsou různorodé, nejznámější je vstřikovač značky Bosch. Je elektronicky řízený a používaný ve vozech Mercedes, BMW a mnoha dalších. Vstřikovače Bosch je snadné identifikovat, není nutné jej demontovat. Další značkou je Siemens VDO, jeho identifikaci je možné zjistit z plastu ve vrchní části vstřiku. Vstřiky značky Denso je nutné demontovat z motoru, aby bylo možné je identifikovat, číslo nalezneme v polovině vstřiku. Také u značky Delphi je nutné vstřik demontovat z motoru a poté identifikovat.

Naše firma FlexaMi Auto s.r.o. je schopná Vám nabídnout repasované vstřiky nejznámějších výrobců, a pokud pro Vás nemáme vhodný vstřik, zajistíme jej. Neváhejte se na nás obrátit a my Vám vše doručíme v co nejkratší době. Doprava vstřikovačů je zdarma pro zakázku nad 1000 Kč. Většinu vstřikovačů máme skladem. Individuální zakázky řešíme do 24 hodin. Spolehněte se na nás a naše letité zkušenosti.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …