Domů / Ostatní značky / Usnadněte si bezpečnou a zároveň pohodlnou jízdu využitím moderních technologií

Usnadněte si bezpečnou a zároveň pohodlnou jízdu využitím moderních technologií

V souvislosti se stále rostoucím tempem našeho životního stylu, je jasné, že se auto stalo naprostou samozřejmostí pro pracovní i osobní potřeby. Provoz stále více houstne a lidé musejí být na silnicích mnohem více ve střehu. V autě by se však řidiči i cestující měli cítit pohodlně a bezpečně za každé situace, proto výrobci stále přicházejí s moderními systémy, které usnadňují řízení, zlepšují viditelnost vašeho vozu a dávají pozor za vás, abyste zbytečně nehazardovali se životem svým nebo svého okolí.

Neberte tedy, prosím, službu parkovacích asistentů nebo např. led světel pro denní osvětlení jen jako trendovou záležitost a sami si otestujte, že to není jen otázka komfortu, ale že mají ve vašem voze místo, hlavně protože zvyšují bezpečnost na silnicích.

Světla pro denní svícení nezapomenete zapnout

Dnes je již skoro nepochopitelné, že někdy mohla auta jezdit neosvětlená. Vůz, ve kterém zapomenete zapnout světla, je rázem jako slepý. Při oslnění sluncem či horší viditelnosti, neosvětlené auto snadno přehlédnete. Proto existují led světla pro denní svícení, která se spouští automaticky při startování. Mimo to navíc získáte nižší spotřebu energie, tedy i nižší spotřeba paliva dále vyšší větší životnost žárovek, případně xenonových výbojek a v neposlední řadě menší zatížení autobaterie a alternátoru. Za zmínku jistě stojí také vylepšený design vašeho auta zejména při použití LED světel pro denní svícení.

Bezpečné parkování kdekoliv usnadní parkovací asistenti

Prostorné parkovací místo, které zajištuje pohodlný příjezd a odjezd, včetně manévrovaní s autem, se objeví spíše výjimečně, zvlášť při parkování ve středu města nebo přeplněných nákupních centrech. Dostatečnou jistotu o vašem správném parkování – tedy o tom, jak daleko jsou od vás další auta či jiné nebezpečné překážky poskytují parkovací asistenti. Prostřednictvím zvukového signálu a doprovodných vizualizací na palubní desce dostanete jasnou informaci o hrozícím nebezpečí. Čidlo je velmi přesné a ušetří Vás nepříjemných, byť jen drobných škod. Navíc přispívá k lepšímu odhadu.

Udělejte si z jízdy relax a doplňte výbavu auta kvalitními zesilovači

Pokud patříte k těm řidičům, kteří za jízdy relaxují poslechem hudby, rádia, či stále oblíbenějších audioknih, měli byste si pořídit kvalitní zesilovače do auta. Vždyť kvalitní jízda podpořená dobrým zvukem je ideální kombinací pro spokojeného řidiče.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář