Domů / Novinky / Vztah bezpečnosti provozu a použitých pneumatik

Vztah bezpečnosti provozu a použitých pneumatik

Pozor na staré a tvrdé pneumatiky! Pozor na pneumatiky s malým vzorkem! Nedokážou totiž řádně odvádět vodu, tím pádem nemohou poskytnout na mokré vozovce dostatečnou adhezi. I to byste se dozvěděli od zaměstnanců pneuservisu Praha 10. V pneuservisu Praha Michle vám také vysvětlí, jak moc ovlivňují pneumatiky a jejich vlastnosti délku brzdné dráhy. Čím nekvalitnější nebo méně odpovídající pneumatika, tím bude samozřejmě brzdná dráha delší.

Upřednostněte nákup použitých pneu v pneuservisu Praha Michle

Pneu servis Praha 10, který nabízí použité pneumatiky, vám vždy rozhodně nabídne takové, které budou odpovídat hodnotám, jež máte zapsané v technickém průkazu svého vozu. Pokud si však pořídíte použité pneu jen tak halabala od kohokoliv, koledujete si o malér. Představte si, že dojde k nehodě, kterou nezaviníte. Vaše pojistné plnění může být v případě nevhodných pneumatik kráceno, případně zcela anulováno.

Pojďme ale raději pryč od katastrofických scénářů. Abyste předešli situaci, kdy bude vaše vozidlo uznáno technicky nezpůsobilé k provozu, zapomeňte na neschválené, opotřebované a špatně skladované pneumatiky. Upřednostněte nákup použitých pneumatik v bazaru pneumatik, které nabízí pneuservis Praha Michle. Jakmile budete mít své autíčko řádně přezuto, zcela jistě bude následovat seřízení geometrie kol (3D geometrie), seřízení sbíhavosti, test brzdových kotoučů, test tlumičů a test podvozku.

Zdá se vám něco z výše uvedeného zbytečné?

Věřte, že tomu tak není. Pneuservis Praha 10 dobře ví, co nabízí a co dělá. Pokud se tedy chystáte na přezutí auta ze zimních na letní pneumatiky, bez obav zamiřte do pneuservisu Praha Michle, Pořiďte si bez obav použité pneumatiky a nechte si provést laserovou geometrii Praha, seřízení sbíhavosti, test brzd, testy tlumičů a test podvozku.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …