Domů / Ostatní značky / Audi Q3 0 TDI od Kahn Design

Audi Q3 0 TDI od Kahn Design

Není tomu dlouho co jsme si zde představili Porsche Cayenne od Kahn Design. Dnes si představíme opět povedený kousek od tohoto studia. Audi Q3 2,0 A. Kahn desig je luxusní mini SUV, který kombinuje elegantní výkon s robustní praktičností.

Navržen tak aby rozbil stávající hranice pohledu na SUV. Kahn Audi záměrně opomíjí tradiční “hranatý“ vzhled SUV, i když jsou změny vozu minimální. V některých případech, ale menší a minimalistický přístup změn vede ke zlaté střední cestě mezi luxusem a designem. S hladkými koly 10×20 RS-XF ve stříbrné platině, malované brzdové třmeny, Kahn smaltované křídlové štíty, tónovaná zadní skla a smaltované Logo Kahn  jde ruku v ruce s se střechou vedenou v hladkých linií, které zajišťují dostatek sportovního charakteru.the-audi-q3_1

Jedná se v podstatě o vozidlo určené především pro otevřené silnice, ale zvýšila se celková výška a volitelný pohon čtyř kol odvede slušnou práci v těžko dostupném terénu.

Kahn Audi Q3 má tvarovaná sedadla zdůrazňující přirozený vzhled a hladkost prošívání kožených sedaček v černé barvě odkazuje na tradiční a velmi kvalitní řemeslo v britském průmyslu. Kahn otáčkoměr na přístrojové desce v červené barvě pak vše jen umocňuje a podtrhuje tradici řemesla.

the-audi-q3-6

Displej tohoto skvělého interiéru nepředstavuje žádné praktické nevýhody. Jedna z věcí, které odlišují A. Kahn design od ostatních je možnost pracovat se zákazníkem a vytvořit tak skutečně jedinečný interiér podle zadaných specifikací s nejvyššími standardy. Možnost dát dohromady neomezenou paletu barev, tkanin, kůže a mnohem více to vše dělá z auta jedinečný stroj, který je jen váš.

A. Kahn Design je určený pro jednotlivce, kteří nechtějí od života uniformitu a přijímají pouze dokonalost. Je věnován tvorbě luxusních zakázkových vozidel pro redesign v monotónnosti sériově vyráběných vozidel a upravit je do individuální podoby podle přání zákazníka.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář