Domů / Ostatní značky / Rolls-Royce Phantom Coupe Chicane na zakázku z Dubaje

Rolls-Royce Phantom Coupe Chicane na zakázku z Dubaje

Několik týdnu potom, co automobilový výrobce Roll-Royce představil Phantom Ghawwass Edition pro svoji klientelu na Středním východě, je britská luxusní značka zpět a to s novým stvořením jako vystřižené z jeho zakázkové kolekce.

Tento konkrétní model na zakázku byl vyroben díky zastoupení společnosti v Dubaji a říká se mu Phantom Coupe Chicane. Pro nikoho nebude překvapením, že Roll-Royce opět zveřejnil dlouhý seznam luxusních vylepšení a udělátek pro tento Phantom, když vám standardní výbava prostě není dost.rolls-royce-phantom-4

Karoserie je nalakována ve dvou barevných tónech. Černý matný povrch doplněný bronzovou barvou, která viditelně svítí na přímém slunci.  Co jiného říct pro interiér, než že opět vypadá skvěle, luxusně a budí v nás tak trochu dráždivý dojem. Červená kůže k tomu přímo vybízí a ochranné známky Roll-Royce všude po interiéru, jak se zdá se nikdy nevyjdou z módy.

Jak jsme se již zmínili, o laku na karosérii ve dvoubarevném provedení černo-bronzový povrch vytváří velmi luxusní dojem. Je to velmi dobrá kombinace, která navazuje hezký pocity elegance a stylu, což patří do hlavního umění co od Roll-Royce čekat. Pokud vám nestačí kochat se pouze lakem, můžete svůj pohled zaměřit na slitinová kola ty, ale nejsou zrovna levnými položkami na celkovém seznamu.

První věc, která vás uvnitř vozu zaujme je červená kůže. Ta ve své rudé barvě je protkána hliníkovými vlákny, nemluvě o zvláštně udělané prahové desky, stropem posetými hvězdami a unikátní desku se vzorem Goodwood okruhu.rolls-royce-phantom-1

S ohledem na vážnost Roll-Royce jako jednu z nejlepších světových luxusních značek výrobce automobilů, Phantom je v hierarchii seznamu nejžádanějších luxusních vozů zcela bezpečně na předních příčkách. Cokoliv očekáváte od vozů tohoto potenciálu, to lze nálezt v Phantom Coupe Series II.

Nejlepší pak na tom je nebo nejhorší podle toho jak moc si ceníte své peněžky a paliva, je motor V-12 o objemu 6,75 litrů, který má výkon 453 koní při otáčkách 5350 za minutu. Sprint z nuly na sto má pak za 5,7 sekundy a nejvyšší rychlost sahá k 249 km/h.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář