Domů / Novinky / Blazer od Chveroletu se opět hlásí o slovo

Blazer od Chveroletu se opět hlásí o slovo

Chevroletu se na domácím trhu daří a tak přináší další nový model, kterým je SUV zaplňující mezírku mezi modely Equinox a Traverse.

SUV Camaro?

Evropa pro Chevrolet nepředstavuje zemi zaslíbenou, ovšem domovské Spojené státy, to je jiná. Prodejům se daří a tak automobilka přichází na trhu s novinkou, kterou navrací pojmenování Blazer do své palety. Jedná se o středně velké pětidveřové SUV a velice uličnickým pohledem.

Pokud se na automobil podíváte, okamžitě vám bude jasné, odkud vítr vane. Inspirace Camarem se tu nezapře a ani k tomu není důvod. Zaujmou především úzké světlomety a výrazná maska chladiče, která je tak velká, že má člověk až strach aby jej nepohltila. Její nejagresivnější verzi ponese specifikace RS, která jí bude mít celou černě lakovanou. A zajímavá bude také ta u specifikace Premiere, kdy maska bude zase celá v chromu.

 „Na cestě vypadá impozantně, zároveň však v srdci splňuje slib všestrannosti jako každé SUV a crossover od Chevroletu,“ říká výkonný ředitel designu Chevroletu John Cafaro.

Cestování jako v bavlnce

Stejně tak jako je zajímavý exteriér, je zajímavý i interiér, který nabízí zajímavé kulaté výdechy ventilace či osmipalcovou obrazovku infotainmentu. Ve výbavě vozu nechybí ani přijem Wi-Fi či kompabilita s Apple CarPlay nebo verze Android Auto od Googlu.

Chevrolet slibuje také široké možnosti variability automobilu a jeho vzhledu. Posádka si bude moci používat hned 6 USB portů dle své libosti. K dispozici bude také bezdrátové dobíjení či elektronicky zamykatelná schránka před spolujezdcem.

Co se motorů týče tak Chevrolet vybaví automobil benzínovým čtyřválcem o objemu 2,5 litrů, který doplní 3,6litrový vidlicový šestiválec. Zatímco základ bude laděn na výkon 143 kW, V6 bude disponovat 227 kW. Oba motory budou spárovány s devítistupňovou automatickou převodovkou a k dispozici bude i pohon všech čtyř kol.

O SV

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …