Domů / BMW / BMW Řady 3 Exclusive Sport

BMW Řady 3 Exclusive Sport

Japonsko je země netušených možností a to si uvědomují i lidé z automobilky BMW. Ti pro japonský trh, připravily jednu specialitku. Japonci se totiž mohou těšit na speciální BMW řadu 3 „Exclusive Sport“. Tento takzvaně nový model bude vyroben v omezeném množství 320 kusů a již nyní by měl být v prodeji. Ceny by měli startovat na 52 000 dolarů což při dnešním směnném kurzu je necelý milión korun. No za tuhle parádu, by byl leckdo ochotný utratit svůj poctivě vydělaný peníz.bmw-3-series-exclusiv

Nový model ze série 3 Exlusive Sport nabízí designové prvky, které jsou k vidění na i na modelech BMW M sport a to včetně aktualizovaného exteriéru. Nesmíme ani opomenout na nepřeberné množství nových technologií a inovativních prvků, včetně asistenčních systému, kterých se může pochlubit právě jen automobilka BMW. Nesmíme ani opomenout standardní funkce, které již patří mezi základní výbavu BMW řady 3, jako je Active Cruise Control a BMW Head-UP Display.  Samotná řada BMW Exclusive Sport nabídne vůz ve dvou barevných provedeních, bílá a černé saze.

bmw-3-series-exclusiv interier

Přestože interiér prošel řadou změn, úprav a vylepšení, exteriér se ani tak moc nezměnil. Je sice zde pár prvků, které v předchozích verzích nenajdete, ale není to nic převratného. A co tedy najdeme v nové výbavě Exclusive Sport? Těšit se můžete na 19 palcová kola z lehké slitiny nebo boční okenní rámy se saténově hliníkovým povrchem. Takže většina úprav byla zaměřena na interiér a BMW se tak postaralo o to, aby Series 3 byla více sportovnější a luxusnější.

Součástí aktualizace interiéru je i nově potažené sedačky kuží Whee a celkové čalounění v hnědé barvě a antracitového dřeva. Celkový dojem z této řady BMW Exclusive sport je více než dobrý a můžeme jen tiše závidět japonským ostrovům, že mají takovou péči ze strany automobilky BMW.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

BMW si myslí na nový vlajkový supersport

By rádo během příštích 4 let ukázalo nový hybridní supersport, který by měl nahradit aktuální …

Napsat komentář