Domů / Renault / Co jste o novém Renaultu Koleos nevěděli

Co jste o novém Renaultu Koleos nevěděli

Rok 2017 byl docela nabitý na novinkami. Automobilky představovaly své nové favority z řady SUV. Ani Francouzi nezůstali pozadu a nedávno spatřil světlo světa jejich Koleos. SUV vás dostane svým propracovaným atletickým vzhledem, i při své velikosti si zachovává proporce hbitého vozu. Vzhled však není všechno. Důležité je, co se skrývá pod kapotou.

Koleos ve třech výbavách – Zen, Intens a Initiale Paris

V Čechách bude Koleos dostupný se vznětovými motory. V základní výbavě dostanete Koleos se čtyřválcem 1.6dCi o výkonu 130 k a s pohonem pouze na přední nápravu. Zajímavější je druhá varianta, kterou pořídíte již od druhé výbavy. Vznětový dvoulitr s pohonem na všechny čtyři kola a výkonem 175 k. Tento pohon je navíc obohacen o ALL MODE 4×4. Technologie ALL MODE 4×4 umožňuje přepínat Koleos mezi režimem 2WD, Auto a Lock, což pomáhá perfektně rozložit točivý moment mezi obě nápravy. Záběr kol je tak bezchybný v každém terénu.

Cestování s Koleosem je hra a zábava

Všechny cesty se lépe zvládají, když má váš vůz patřičný výkon. Dlouhé cesty pak zpříjemňuje interiér automobilu. Čím se může pochlubit nový Renault Koleos? V nejvyšší výbavě získáte sedadla oděná do kůže Nappa, oceníte jejich elektrické ovládání a vyhřívání. Prostorná kabina zaručí všem pasažérům maximální pohodlí. Nižší výbava je plně vybavena především po technologické stránce. Základní výbava Zen nabízí vše, co má moderní vůz mít. Asistent rozjezdu do kopce a jízdy v pruzích, tempomat, systém přednárazového brzdění, dvouzónovou klimatizaci, bezklíčový přístup či navigaci.

Svět technologie se vám otevře již při první jízdě

Nový Koleos má samozřejmě i jiné technologické prvky, které dnešní dobu dělají tak úžasnou. Pouhým pohybem otevřete zavazadlový prostor díky ukrytému čipu pod nárazníkem. Lehce můžete ovládat všechny funkce vozu pomocí velkého a přehledného displeje. Renault Koleos je SUV, které nezklame, přesvědčte se o tom sami zkušební jízdou v Renault Retail Group CZ.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo