Darujte pod stromeček poukázku na stylové motorkářské oblečení!

Mírné zimy jsou hotovým snem všech motorkářů. Pro dobře oblečeného řidiče sezona nekončí, dokud na silnici neřádí vánice a nepokrývá ji nebezpečná námraza. Funkční prádlo a větru odolná kukla jsou proto nezbytnými doplňky každého motorkáře pro podzim a zimu. I ten, kdo nechává motorku přes zimu pro jistotu odpočívat pod plachtou, si zaslouží začít jarní sezónu v novém oblečení. Na jaké dárky si řidiči motorek brousí zuby? Kde nakoupit kvalitní moto oblečení?

Moto rukavice, prádlo a doplňky

Nejlepší dárek je takový, který si člověk vybere a nadělí sám. Máte doma blázna do motorek a sami si nevíte rady s tím, co mu pořídit k Vánocům? Jednoduše to nechte na jeho uvážení. Vybraní výrobci a dodavatelé motorkářského oblečení prodávají dárkové poukazy právě pro tyto účely. Zaplatíte za ně od 1000 do 5000 Kč. Jakou částku obětovat? Za 1500 Kč obdarovaný sežene nové rukavice, zateplené a s chrániči. Případně nepromokavou bundu a kalhoty, speciální chrániče na tělo, funkční prádlo a moto oblečení všeho druhu. Velmi oblíbené jsou kukly a nákrčníky, které neprofoukne ani ten nejtvrdší „severák“.

Bundy, kalhoty a boty pro motorkáře

Kvalitní boty s protiskluzem a přilby s atestací stojí povětšinou od 2000 do 3000 Kč. Stěžuje-li si váš blázen na to, že nemá pořádnou bundu a kalhoty na zimní ježdění, zvolte poukaz na nákup moto oblečení v hodnotě 5000 Kč. Za tuto cenu si obohatí motorkářský šatník i zarytí milovníci pravé kůže.  V tuhé zimě bývá váš řidič zmrzlý jako rampouch a v horkém létě vysušený jako rozinka? Koženou bundu s odnímatelnou termovložkou využije v každé sezoně. Textilní oblečení vyjde o něco levněji, pokud ale bude chtít řidič komplet výbavu, vyplatí se na něm nešetřit, na dlouho bude mít vystaráno a vy koneckonců také. Potom už nezbývá než mu popřát pohodlnou a bezpečnou jízdu.

O Angelo

Shlédněte také

Moderní vysokozdvižný vozík posune logistiku vaší firmy na novou úroveň. Jakých benefitů se dočkáte?

Každý zkušený podnikatel si zajisté moc dobře uvědomuje, jak důležitý je správně sestavený a optimalizovaný …