Domů / Inzerce / Darujte pod stromeček poukázku na stylové motorkářské oblečení!

Darujte pod stromeček poukázku na stylové motorkářské oblečení!

Mírné zimy jsou hotovým snem všech motorkářů. Pro dobře oblečeného řidiče sezona nekončí, dokud na silnici neřádí vánice a nepokrývá ji nebezpečná námraza. Funkční prádlo a větru odolná kukla jsou proto nezbytnými doplňky každého motorkáře pro podzim a zimu. I ten, kdo nechává motorku přes zimu pro jistotu odpočívat pod plachtou, si zaslouží začít jarní sezónu v novém oblečení. Na jaké dárky si řidiči motorek brousí zuby? Kde nakoupit kvalitní moto oblečení?

Moto rukavice, prádlo a doplňky

Nejlepší dárek je takový, který si člověk vybere a nadělí sám. Máte doma blázna do motorek a sami si nevíte rady s tím, co mu pořídit k Vánocům? Jednoduše to nechte na jeho uvážení. Vybraní výrobci a dodavatelé motorkářského oblečení prodávají dárkové poukazy právě pro tyto účely. Zaplatíte za ně od 1000 do 5000 Kč. Jakou částku obětovat? Za 1500 Kč obdarovaný sežene nové rukavice, zateplené a s chrániči. Případně nepromokavou bundu a kalhoty, speciální chrániče na tělo, funkční prádlo a moto oblečení všeho druhu. Velmi oblíbené jsou kukly a nákrčníky, které neprofoukne ani ten nejtvrdší „severák“.

Bundy, kalhoty a boty pro motorkáře

Kvalitní boty s protiskluzem a přilby s atestací stojí povětšinou od 2000 do 3000 Kč. Stěžuje-li si váš blázen na to, že nemá pořádnou bundu a kalhoty na zimní ježdění, zvolte poukaz na nákup moto oblečení v hodnotě 5000 Kč. Za tuto cenu si obohatí motorkářský šatník i zarytí milovníci pravé kůže.  V tuhé zimě bývá váš řidič zmrzlý jako rampouch a v horkém létě vysušený jako rozinka? Koženou bundu s odnímatelnou termovložkou využije v každé sezoně. Textilní oblečení vyjde o něco levněji, pokud ale bude chtít řidič komplet výbavu, vyplatí se na něm nešetřit, na dlouho bude mít vystaráno a vy koneckonců také. Potom už nezbývá než mu popřát pohodlnou a bezpečnou jízdu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Jak zjistit hodnotu vozidla, která je jedním z parametrů pro uzavření pojistky?

Víte, kolik právě teď stojí vaše auto? Je všeobecně známo, že reálná cena vozu se …