Edice Rolls-Royce Duch Cantor Glory

Trh se stává čím dál více lukrativnějším místem pro luxusní druhy automobilů. Máme na mysli, především Čínu a jejich speciální edice po, kterých se jenom zapráší. Není to jen o bohatých obchodnících a úspěšných manažerech. Je to i o lásce k autu, výkonu a luxusu. Rolls-Royce se toho nebojí a tak naplno rozjíždí své kolekce speciálních vozů pro tento sektor. Posledních pár měsíců měli napilno v modelové řadě speciální edice vozů Duch, včetně posledního výtvoru Ghost Cantor Glory.4

Tento model byl nedávno představen na autosalonu Guangzhou. Edice Ghost Cantor Glory vzdává hold městu Guangzhou s řadou designových prvků přisuzovaných k jihu toho čínského města, včetně načerpané inspirace z kultovního Canton Tower. Kromě toho na vás dýchnou i doteky Guangzhou v podobě dýhových desek, opěrek hlavy a palubní desky.

Na výběr je vůz ve dvou barvách, které rovněž poukazují na jedinečnost Ghost Cantor Glory. Na výběr máte, mezi barvou červenou Madeira, která se hodí pro slavnostní a královské chvíle, tak jako tomu bylo v minulosti nebo dáte radši přednost stříbrné Cassiopeie pro světlé zítřky a zářivou budoucnost.

5

Celý dojem vozu umocňují kontrastní barvy, které nabízejí dotek rovnováhy mezi noční oblohou a kovovým tělem výše uvedeného Canton Tower.

Jemnější detaily, včetně zapojení zákazníky a jeho názoru na úpravu vozu přesně podle jeho preferencí je i nově umožněno pomocí programu Atelier, který se v Číně nabízí vůbec poprvé. Díky tomuto programu, se můžete plně zapojit do výroby a úprav vozu. To ocení zejména hluboké kapsy čínských obchodníků.

Ghost Cantor Glory je poháněn 6,6 litrovým motorem V12, který produkuje krásných 563 koní a sprint z nuly na sto zvládne za 4,7 sekundy. Luxusní vůz, který nabízí několik nóbl prvků a high-tech vylepšení jistě najde své místo na trhu.

 

O

Shlédněte také

Jeep připravuje svůj nová základní model. Stát bude na technice z Francie

Americká automobilka má v plánu dodat zákazníkům nový základní model. Ten by již měl stát na …

Napsat komentář