Domů / Ostatní značky / Velmi drahé automobilové dárky

Velmi drahé automobilové dárky

Pokud stále hledáte dárky, kterými by jste obšťastnili své blízké, už hledat nemusíte! Našli jsme je za vás. Pro někoho seriozní dárky, pro jiné zbytečnost a směšná cena. Do jaké kategorie patříte, necháme na vás. Nyní se jen kochejte designem a cenovkou.

První dárek, který vám nabídneme, je album Ferrari.

1

Pravděpodobně nejoblíbenější značka supersportů na světě. Ferrari nabízí luxusní, špičkové vozy plné efektní techniky. Kromě automobilů prodávají i další předměty pod značkou Ferrari, jako jsou kožené tašky v barvě vašeho Ferrari nebo levné sluneční brýle. To, ale není vše, co automobilka nabízí. V jejich sortimentu se najde i věc, která je tak trochu neobvyklá v sortimentu automobilek.

Jedná se o 50 stránkový fotoalbum vyrobené Ferrari za použití nejluxusnějších velmi drahých materiálů. Je to stejné jako u všech vozů Ferrari, včetně materiálu z uhlíkových vláken, kůže, červené dřevo a smaltovaný Ferrari štítek. To vše je nabídnuto za krásných 17 tisíc korun.

Tip číslo dvě: Ferrari šperkovnice

2

Pokud chcete obšťastnit nejen sebe, ale i svou ženu tak tento dárek je pro vás. Ferrari šperkovnice vykouzlí každé ženě úsměv na tváři. Je vyrobena z dřeva Alcantara, kůže a samozřejmě uhlíkových vláken. Barva jak jinak je červená. Zatímco samotná skříň je vyrobená ze dřeva a vnitřek je ze dřeva Alcantara, takže diamanty budou v bezpečí. Ferrari štítek je vyražen na přední straně, takže se nemůže stát, že by si to někdo spletl se šperkovnicí z Ikee. Celý box je zabalený koženým proužkem s kontrastním prošíváním. Jedná se o velmi atraktivní kousek nejen cenou (20 tisíc korun).

Poslední krásný dáreček na nás čeká, tentokrát od Bentley.

5

Během posledních deseti let se Bentley spojil s několika špičkovými hodináři v Breitling a začali produkovat autentické hodinky pro své luxusní vozy. Vozy Bentley jsou, známe pro svojí britskou preciznost a techniku, i když jej nyní vlastní VW. Všechny tyto vlastnosti se spojily v jedno a tak vznikly stolní hodinky Bentley Breitling. Dřevo je skutečný ořech jako ve většině modelů Bentley a k tomu hezký kontrast ručně rýhovaného kovu. Hezké, ale možná trochu nepraktický kousek do kapsy (cena 30 tisíc korun)


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář