Velmi drahé automobilové dárky

Pokud stále hledáte dárky, kterými by jste obšťastnili své blízké, už hledat nemusíte! Našli jsme je za vás. Pro někoho seriozní dárky, pro jiné zbytečnost a směšná cena. Do jaké kategorie patříte, necháme na vás. Nyní se jen kochejte designem a cenovkou.

První dárek, který vám nabídneme, je album Ferrari.

1

Pravděpodobně nejoblíbenější značka supersportů na světě. Ferrari nabízí luxusní, špičkové vozy plné efektní techniky. Kromě automobilů prodávají i další předměty pod značkou Ferrari, jako jsou kožené tašky v barvě vašeho Ferrari nebo levné sluneční brýle. To, ale není vše, co automobilka nabízí. V jejich sortimentu se najde i věc, která je tak trochu neobvyklá v sortimentu automobilek.

Jedná se o 50 stránkový fotoalbum vyrobené Ferrari za použití nejluxusnějších velmi drahých materiálů. Je to stejné jako u všech vozů Ferrari, včetně materiálu z uhlíkových vláken, kůže, červené dřevo a smaltovaný Ferrari štítek. To vše je nabídnuto za krásných 17 tisíc korun.

Tip číslo dvě: Ferrari šperkovnice

2

Pokud chcete obšťastnit nejen sebe, ale i svou ženu tak tento dárek je pro vás. Ferrari šperkovnice vykouzlí každé ženě úsměv na tváři. Je vyrobena z dřeva Alcantara, kůže a samozřejmě uhlíkových vláken. Barva jak jinak je červená. Zatímco samotná skříň je vyrobená ze dřeva a vnitřek je ze dřeva Alcantara, takže diamanty budou v bezpečí. Ferrari štítek je vyražen na přední straně, takže se nemůže stát, že by si to někdo spletl se šperkovnicí z Ikee. Celý box je zabalený koženým proužkem s kontrastním prošíváním. Jedná se o velmi atraktivní kousek nejen cenou (20 tisíc korun).

Poslední krásný dáreček na nás čeká, tentokrát od Bentley.

5

Během posledních deseti let se Bentley spojil s několika špičkovými hodináři v Breitling a začali produkovat autentické hodinky pro své luxusní vozy. Vozy Bentley jsou, známe pro svojí britskou preciznost a techniku, i když jej nyní vlastní VW. Všechny tyto vlastnosti se spojily v jedno a tak vznikly stolní hodinky Bentley Breitling. Dřevo je skutečný ořech jako ve většině modelů Bentley a k tomu hezký kontrast ručně rýhovaného kovu. Hezké, ale možná trochu nepraktický kousek do kapsy (cena 30 tisíc korun)

O

Shlédněte také

Jeep připravuje svůj nová základní model. Stát bude na technice z Francie

Americká automobilka má v plánu dodat zákazníkům nový základní model. Ten by již měl stát na …

Napsat komentář