Domů / Inzerce / Elektrokoloběžka patří ke správným mužům stejně jako auto

Elektrokoloběžka patří ke správným mužům stejně jako auto

V poslední době stále více lidí k dopravě po městech používá elektrické koloběžky. Jde o prostředek, díky němuž se snadno dostanete do práce, na nákupy, případně se jen tak můžete projet v blízkosti svého domova či v přírodě během dovolené. Každý správný chlap má dnes mít kromě auta v garáži také právě elektrokoloběžku, jež přináší hned několik výhod.

Zapomeňte na zácpy v ulicích

Každý z vás, kdo bydlí ve městě, jistě zná ranní a odpolední dopravní špičku, během níž se na silnicích tvoří dlouhé kolony aut. Člověk se pak snadno může dostat třeba pozdě do práce, což má nepříjemné důsledky. Elektrická koloběžka tento problém odstraní. Jde o dopravní prostředek, kterým lehce proklouznete mezi auty, aniž byste se museli zastavovat.

Skladnost je velkou předností

I ta nejkvalitnější elektrokoloběžka se vám vejde do rohu místnosti, garáže, potažmo třeba do skříně v kanceláři, neboť se dá jednoduše složit a nezabírá prakticky žádné místo. Navíc neváží mnoho, pořádný chlap ji snadno vynese několik pater v domě, aniž by se zapotil.

Na elektrické koloběžce se dá sedět

Příkladem špičkových produktů jsou elektrické koloběžky BLUETOUCH, jež jsou přímo zrozené pro muže. Mají totiž velmi dobrou nosnost, nemusíte se na ně bát stoupnout ani v okamžiku, kdy je vaše tělesná hmotnost přeci jen trochu nadprůměrná. Jestliže při jízdě nechcete neustále stát, protože by vás mohly brzy bolet nohy, je nejlepším řešením elektrická koloběžka se sedátkem. Jde o pohodlný model, díky němuž si jízdu dokonale vychutnáte.

Rychlost není pro elektrickou koloběžku žádné tabu

Elektrokoloběžka dnes už rozhodně není žádným „šnekem“. Kvalitní stroje, které vydrží na jedno nabití až 60 kilometrů, dokážou vyvinout úžasnou rychlost kolem 50 km/h, takže se ve městě můžete pohybovat skutečně bez zdržování. Mnozí si elektrokoloběžky dokonce pochvalují natolik, že upustili od používání automobilu a veřejné hromadné dopravy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Jak zjistit hodnotu vozidla, která je jedním z parametrů pro uzavření pojistky?

Víte, kolik právě teď stojí vaše auto? Je všeobecně známo, že reálná cena vozu se …