Domů / Inzerce / FIAT Talento nabízí dostatek prostoru a komfort pro všechny cestující

FIAT Talento nabízí dostatek prostoru a komfort pro všechny cestující

Pokud plánujete investovat do automobilu, do kterého se bez problémů vleze devítičlenná posádka, designem, provedením i praktickými vlastnostmi vás nadchne FIAT Talento. V podstatě se jedná o dodávku, na které spolupracovaly automobilové společnosti Renault a FIAT, přičemž první model představily v roce 2016. Co všechno vám dokáže FIAT Talento nabídnout?

Oblíbenosti se těší především provedení kombi, které dokáže pojmout až devět sedadel. Vyrazit tak můžete na dovolenou s celou rodinou i svými rodiči. Prostor pro řidiče i ostatní pasažéry je pohodlný a praktický. Co se samotné nosnosti vozidla týče, ta dosahuje až 1,2 tuny. V neposlední řadě FIAT Talento vyniká skvělými manévrovacími schopnostmi v úzkých prostorech.

Posuvné boční dveře, flexibilní zadní dveře

FIAT Talento disponuje posuvnými bočními dveřmi, přes které se cestující snadno dostanou na své sedadlo. I zadní dveře si zaslouží pochvalu, neboť jsou flexibilní a otevřete je bez problémů v úhlu až 255 stupňů. Snadno tak naložíte do zavazadlového prostoru jakýkoliv náklad i zavazadla.

Jestliže preferujete kratší provedení tohoto modelu, žádný problém, ovšem počítejte s kapacitou šest sedadel.

Řidič si užije i dlouhé cestování

Uvnitř vozidla je dostatek místa, a to jak pro řidiče, tak i ostatní cestující. Jako řidič máte k dispozici loketní opěrku, což oceníte především na delších cestách. Čalounění je odolné, interiér tak snadno vyčistíte. Jestliže vám tedy děti zašpiní čalounění, nemusíte se hned děsit. Samozřejmostí je manuální klimatizace, která je součástí i základní výbavy. Dokážete si ještě dnes představit cestování v létě bez klimatizace?

Dostáváme se konečně k motorizaci. FIAT Talento je úsporné, přitom však výkonné vozidlo. Pod kapotou se nachází vznětové agregáty Ecojet, které nabízí až 145 koňských sil. Chcete si koupit toto vozidlo? Obraťte se na dealera Strojservis v Praze.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …