Domů / Inzerce / Iveco Daily Furgon – dodávka, se kterou podnikání nabere jiný směr

Iveco Daily Furgon – dodávka, se kterou podnikání nabere jiný směr

V současné době se spousta společností neobejde bez užitkových vozidel. Pokud sháníte spolehlivé dodávky, ve kterých převezete materiál i pracovní nástroje, není nic jednoduššího než sáhnout po modelu Iveco Daily Furgon. Samotný řidič se bude cítit pohodlně, a to jak na krátkých, tak i dlouhých trasách.

Chcete mít podnikání udržitelné a zároveň i ziskové? Optimalizujte svůj vozový park. Pořiďte moderní dodávky Iveco Daily Furgon, které jsou vybaveny i moderními technologiemi.

Proč investovat do dodávky Iveco Daily Furgon?

Důvodů je hned několik, přičemž každého nadchne jiná vlastnost. Iveco Daily Furgon se chlubí nízkou spotřebou paliva a stejně tak nízkými náklady na údržbu. Užitkové vozidlo je opatřeno elektronicky řízeným turbodmychadlem s proměnlivou geometrií, což v kombinaci s exkluzivními pneumatikami třídy A Super Eco Low Rolling zajišťuje až 10% úsporu paliva.

Co se hmotnosti vozidla týče, dodávka se vám dokáže přizpůsobit, protože v nabídce je několik různých variací a řešení karoserií. Vybrat si tak můžete dodávku panelovou, poloprosklenou i prosklenou. Objem nákladového prostoru může dosahovat klidně i 19,6 m3.

Pokročilý asistent řízení

O bezpečnou jízdu se stará pokročilý asistent řízení, jehož úkolem je snížit riziko nehod na dálnicích i v rušných městských ulicích. Dodávka disponuje ještě pokročilým systémem nouzové brzdy a předchází potenciální kolizi. Ve špičce zase oceníte funkci zvanou Queue Assist. Stačí stisknout jedno jediné tlačítko a nemusíte se bát, že by vás stres v dopravní zácpě negativně ovlivnil.

Jestliže si chcete užít ukázkovou jízdu, nebo si rovnou dodávku koupit, obraťte se na dealera Strojservis v Praze. Vyzkoušíte si, jak se v dodávce Iveco Daily Furgon jezdí, a pak se rozhodnete, zda do něj investujete, nebo nikoliv.

O Angelo

Shlédněte také

Elektronická dálniční známka v České republice

Elektronická dálniční známka v České republice: Modernizace cestování po dálnicích Od 1. ledna 2021 prošel …