Domů / Novinky / Honda: Ego je důležité!

Honda: Ego je důležité!

Lidé od Hondy se výzvy nebojí a proto nyní hodili rukavici všem, kteří se rozhodnou překonat rekord Civicu Type-R na Nordschleife Ringu.

Mít pořádně vysoké ego a ambice je ve světě automobilů poměrně dobrým základem. A nejinak tomu je i u samotných výrobců automobilů. Právě díky těmto ambicím, předhánění se a dokazování si, kdo je v jakém segmentu jedničkou, je nejlepší pro nás, pro fanoušky a zákazníky, protože my jsme koneční spotřebitelé výsledků tohoto snažení.

2

Honění ega, jak se zdá, pohltilo i Japonce, tedy blíže společnost Honda, která se může pochlubit svým poměrně atraktivním a také dosti svižným hothatchem Civicem Type-R. Toho nyní vzali zkušební piloti na okružní jízdu po severní smyčce Nürburgringu a hnedle se jim povedlo zajet rekordních 7:50:63. Což je poměrně luxusní výsledek.

3

Japonci opojeni tímto vítezstvím nyní srdnatě prohlašují, že překonání tohoto času bude velice náročné a proto již dopředu oznámili (i když s lehkou dávkou ironie) že pokud přeci jen bude některým z hothatchů jiné automobilky tento čas překonán, nezdráhají se postavit ještě ostřejší verzi Civicu, klidně i s názvem Type-RR.

Po tomto prohlášení však samozřejmě ihned začali s upřesňováním podmínek. Tato sázka platí pro regulérní sériové předokolky. No, něco nám říká, že se velmi brzy dočkáme ostré verze hothatche od Seatu či Renaultu a zároveň také ještě ostřejší verze Civicu. Protože jak všichni víme, kdo se moc chvástá, se zlou se potáže.

4

Inu, uvidíme jak toto poměřování “pindíků“ dopadne. Nechceme v tomto ohledu Japonce nikterak shazovat, před jejich inženýrským uměním klobouk dolů, ale my osobně dáváme spíše jen přednost Evropě. Pokud by však měl tento pomyslný souboj zrodit nový nabušený hothatch, tak jen křičíme směle do toho! Protože na tyto vozy je opravdu radost pohledět, na živo vypadají nesrovnatelně lépe, než od počítače.

O

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …

Napsat komentář