Domů / Ford / Ford Ranger Wildtrack je opravdu chlapská záležitost

Ford Ranger Wildtrack je opravdu chlapská záležitost

Ford Ranger patří mezi nejoblíbenější vozy typu pick-up na planetě. Jedná se o pracanta, který nenechá nikdy nikoho ve štychu. Letos v březnu se nám předvedla mezigenerační modernizace a nyní nám Ford nabídnul nejlépe vybavenou verzi jménem Wildtrack.

Ford Ranger se řadí mezi pick-upy, které určitě nemají sloužit pouze jako velký vůz pro namyšlence z předměstí. Ranger byl vždy užitkový vůz, který naleznete v jihoamerických Andách, australské buši i na úpatích Himalájí. Zde všude fungují nejrůznější verze tohoto vozu a v mnohých případech je pro své majitele vůz životně důležitý.

2

Letošní březen znamenal pro tento vůz modernizaci, která se však na trh nedostane jen tak. Pokud se dnes podíváte do nabídky Fordu, zjistíte, že na tuzemském trhu je stále k mání jen verze, která se prodává od roku 2011 a to samé platí i pro ostatní kontinenty. Jako první se modernizovaného vozu dočkají Australané a to nejdříve na podzim. Ve stejný měsíc se k nim dostane také nyní představena nejvyšší verze tohoto vozu s označením Wildtrack.

3

Wildtrack bude pořád stát na osmnácti palcových kolech s unikátním designem. V interiéru bude řidiči k dispozici osmi palcový displej, který bude disponovat systémem Sync 2, který je schopný rozeznávat základní hlasové povely. Posádka se bude moci usadit do kontrastních, prošívaných sedadel.

4

Chybět nebude ani adaptivní tempomat, technika rozpoznávající neúmyslné vyjetí z pruhu a protikolizní systém s funkcí automatického brždění. Při parkování budou k dispozici parkovací senzory, vůz dále disponuje monitorováním tlaku pneumatik a spoustou dalšího. I přes svou bohatou výbavu je i Wildtrack určen především do tvrdých podmínek. K drcení terénu poslouží světlá výška 230 mm, díky čemuž zvládne brodění do hloubky 800 mm. Pod přední kapotou se ukrývá 3,2 litrový přeplňovaný pětiválec, který produkuje 200 koní. Tento vůz patří mezi horké tipy, které vám budou dělat v garáži velkou radost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Nový Focus ST přichází

Nový Focus patří mezi nejoblíbenější hot hatche na trhu. Nyní je tu i jeho nejnovější …

Napsat komentář