Domů / Ostatní značky / Infinity QX70 začíná tam, kde jeho předchůdce skončil

Infinity QX70 začíná tam, kde jeho předchůdce skončil

Infinity QX70 není pod sluncem nic nového, i když název může vypovídat o něčem jiném. Je to stále sportovní crossover pro pět cestujících, který poprvé přišel na svět v roce 2003 a poslední redesign byl v roce 2009. Ovšem uprostřed značky se dostalo na přejmenování a naštěstí se nezůstalo jen u toho. QX převzal otěže tam kde loňský FX 35/FX 50 přestal.

Zachování celé koncepce vozu jako byl u původní verze 2003 FX35, představuje u QX70 pohyb směrem vpřed. Během posledního desetiletí Nissan USA učinil obrovské zlepšení téměř ve všech svých modelech. Motory jsou výkonnější a ještě účinnější, interiér je radost pohledět a celkový dojem všech vozů se pohybuje na velmi solidní úrovni, hlavně u vozů Infinity. Za vše hovoří rostoucí prodejní čísla Nissanu, že se tvrdá práce vyplácí.

infiniti-qx70 cabin

 

Infinity QX70 je univerzální vozítko, které zvládne všechno podstatné a dokáže se tvářit jako sportovní automobil či luxusní sedan nebo lehčí off-road, i když v posledním případě je terén stále vhodnější pro zkušenější kolegy z Land Roveru. Nicméně na co QX70 sáhne, to dopadne dobře. Poskytne vám vzrušující hladkou jízdu s partou přátel na cestě k horské chatě, kde na vás čeká nejedna hrbolatá překážka.

infiniti-qx70 side

Samotný venkovní vzhled Infinity budí na první dojem pocit boubelky a oplácanosti celého vozu. Ovšem pokud se zaměříme na vzhled světel v kombinaci s přední chromovanou mřížkou, uvidíte sílu a odhodlání tohoto vozu. Nakonec vám z toho vyjde charismaticky švihák, který se jen tak ničeho nezalekne a dokáže vás podržet i v těch nejtěžších chvílích.

Pokud se přesuneme dál k interiéru, hlavní věc, které si všimneme je velké technické uprostřed palubní desky. Pevný disk, Navigace, Ukazatel na počasí či dopravu a další informační věcičky a technické vymoženosti, jen přidávají na výborném dojmu QX. Celkově je vnitřek QX70 pěkné místo a kožené sedačky vám zaručí pohodlí během dlouhých cest, na které se svým motorovým kámošem vydáte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář