Domů / Inzerce / Jak se stát femme fatale?

Jak se stát femme fatale?

 

Existují ženy, které upoutají pozornost mužů v jediném okamihu. Jen co v kročí do místnosti. Jsou krásné prazvláštním způsobem. Máte pocit, že musí umět kouzlit. Že poznají nějaké tajné kouzlo. Chtěli by stě vědět, v čem spočívá toto kouzlo? Zajímá vás, jak to dělají, že jejich šarm, působí na muže jako neodolatelní magnet?

Ja vám to prozradím.Myslím, že vás překvapí, jak banální má odpověď bude. Bude sice banální za to ale naprosto zásadní. Nemají žádné speciální kouzlo ani nepijí čarovné nápoje, aby okouzlili sebe nebo ostatní- Proste jsou šťastné samy se sebou. To tvoří jejich kouzelní charisma, která působí na všechny v okolí femme fatale jako ten nejsilnější magnet. Femme fatale je zkrátka žena, která si je vědoma svých kvalit a spokojená sama se sebou, spočívá ve svém středu a neřeší, co si o ní kdo myslí. Pro tyhle kvality a svojí maximální spokojenost vysílá tuhle energii do svého okolí. A protože je to  energie příjemná, hodně lidi je k ní přitahováno. Samy se s ní cítí příjemně, jelikož cítí, že je nehodnotí, neposuzuje a v její společnosti se můžou uvolnit.

Možní si myslíte si, že se takhle může cítit jenom dokonalá žena. Žena, která splňuje společností vymyšleny módní kriteria a konvence. Žena, která nemá celulitidu, vrásky a ani jedno kilo navíc. Žena, která má dokonalou pleť, husté vlasy a krásnou tvář. Samy ve svém nitru víte, že to ale není pravda. Dobře víte, že i ve vašem okolí je minimálně jedna žena, která nesplňuje kritéria krásy ani zdaleka a navzdory tomu je to femme fatale v plní síle. Je to žena, která je vždy obklopena pozitivní energií a taky zaslouženou pozornosti mužů. Vaše spokojenost totiž není závislá na ničem jiném než na vás samých. Samy se můžete rozhodnout jako ženou budete, okouzlující femme fatale nebo šedou myškou?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Jak zjistit hodnotu vozidla, která je jedním z parametrů pro uzavření pojistky?

Víte, kolik právě teď stojí vaše auto? Je všeobecně známo, že reálná cena vozu se …