Domů / Inzerce / Jaký dárek k narozeninám pro Vašeho muže?

Jaký dárek k narozeninám pro Vašeho muže?

Blíží se narozeniny Vašeho partnera a Vy stále nemáte dárek? Rozhodně nemusíte propadat panice, neboť Firma na zážitky Vám poskytne celou řadu inspirace na narozeninové dárky pro Vašeho manžela či přítele. Ještě dnes je můžete objednat zde www.firmanazazitky.cz.

Milovníky rychlé jízdě v automobilu jistě potěšíte dárkem v podobě poukázky na jízdu ve Ferrari 458 Italia. Tento sportovní automobil firmy Ferrari je nástupcem slavného Ferrari F430. Automobil 430 Italia byl poprvé představen veřejnosti na autosalonu ve Frankfurtu 15. září 2009. Ve Ferrari si užijete také řízení v zatáčkách. Automobil je vybaven 570-ti koňskými silami, které umožní jezdci zrychlit z rychlosti nula na stokilometrovou rychlost za 3,4 sekund. Ferrari 458 Italia dosahuje rychlosti až 325 km za hodinu. Jízda ve Ferrari je skvělým dárkem zejména pro oslavence mající narozeniny od dubna do října. Před jízdou ve Ferrari na účastníka čeká instruktáž.

Dárek pro muže může mít i podobu poukázky na tandemový seskok, střelbu z armádních pušek, indoor skydiving či bungee jumping. Připravit pro vás oba můžete také romantický večer ve dvou během víkendu v pivovaru Černý orel. Krásné chvíle ve dvou si užijete také během zamilované relaxace s večeří s nádechem luxusu. Odpočinout si od každodenních starostí můžete během koupele nohou v čerstvých květech a kokosovém mléce. Koupel je spojena s relaxační masáží plosek nohou a lýtek. Poté si můžete dopřát relaxační aroma masáž. Příjemný zážitek z večera zpestří také lahev vynikajícího sektu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Chystáte se strávit letní dovolenou v Česku? Pak si nezapomeňte koupit dálničku!

Dlouho očekávaná letní dovolená se kvapem blíží. Spousta z vás ji chce strávit v krásném …