Domů / Inzerce / Jízda Teslou není nereálný sen, ukážeme vám, jak si ho splnit

Jízda Teslou není nereálný sen, ukážeme vám, jak si ho splnit

Nemusíte být zrovna automobilový nadšenec, abyste obdivně pokukovali po každé Tesle, kterou na silnici potkáte. Auta této značky jsou prostě dokonalost a v Česku jich také několik jezdí. Cenovka bohužel není zrovna nízká, ale jednu jízdu si určitě dovolit můžete. Je to úžasný zážitek.

To, o čem se zde bavíme, je zážitková jízda. Nemusíte pro ni chodit do žádné společnosti specializující se na zážitky. Jděte raději tam, kde Teslám skutečně rozumí, milují je a ze své lásky si udělali i svou pracovní náplň – na Teslička.cz.

Vyberte si letošní Teslu v plné výbavě

Pokud vás láká zážitková jízda autem Tesla, vydejte se právě sem. Právě zde totiž mají vždy nejnovější modely v plné výbavě. Kromě toho si můžete vybrat, jestli se raději projedete Modelem S Performance, Modelem 3 Performance či Modelem X Performance.

Možná je zbytečné to dodávat, ale zážitková jízda se dá objednat jak ve variantě, kdy budete řidič, tak ve variantě spolujezdce. Svou drahou polovičku samozřejmě můžete vzít s sebou, za příplatek s vámi v autě mohou sedět až tři další osoby. Jízda Teslou je zážitkem i ze zadní sedačky.

Z 0 na 100 do tří sekund

Teslička.cz funguje také jako půjčovna aut na svatbu, své vozy propůjčuje na teambuildingové hry a firemní akce. Na tom, z jaké části republiky pocházíte, až tolik nezáleží. Má několik poboček roztroušených po republice, případně je možné za zájemcem za příplatek kamkoliv dojet.

V autě s vámi bude instruktor (jako řidič či spolujezdec podle vámi zvoleného typu zážitku), ten vás bude navigovat na vhodné silnice, na nichž si vyzkoušíte sílu Tesly v plné parádě.

Příležitost projet se Teslou se vždycky najde

Teď už tedy zbývá jen najít příležitost. Můžete své partnerce nenápadně poradit, že by zážitková jízda byla skvělý dárek pro manžela. Plánujete-li se ženit, určitě by bylo hezké si od Teslička.cz půjčit svatební vozy. Jestliže máte na starost teambuildingové aktivity, popřemýšlejte, zda by se Tesla nějak nedala využít tam. Projížďky autem nejsou zážitky pro muže, jízdu moderním elektromobilem by ocenily i kolegyně. Nebo prostě žádnou konkrétní příležitost nehledejte a přijďte jen tak. Užijete si příjemné chvilky, dozvíte se spoustu nového o vozech Tesla a popovídáte si s lidmi, kteří skutečně věří v budoucnost elektromobilů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Jak zjistit hodnotu vozidla, která je jedním z parametrů pro uzavření pojistky?

Víte, kolik právě teď stojí vaše auto? Je všeobecně známo, že reálná cena vozu se …