Domů / Inzerce / Mezinárodní přeprava: Vsaďte na spolehlivého partnera

Mezinárodní přeprava: Vsaďte na spolehlivého partnera

Přeprava jakýchkoli objemných věcí, materiálu nebo čehokoli jiného je většinou poměrně náročným procesem. Jestliže je navíc mezinárodní, jen velmi složitě se budete moci obejít pouze s vlastními silami. Optimálně se vyplatí vsadit na profesionální firmu, která se postará o veškeré náležitosti od A až po Z a samozřejmě za výhodnou cenu. Přesně takto lze stručně charakterizovat tradičního hráče na poli mezinárodní přepravy Cargo as. Právě na její nabídku se zaměříme mnohem podrobněji.

Tradiční ryze česká společnost

Společnost Cargo.as je tradiční českou firmou poskytující své služby prakticky po celém světě. Na trhu úspěšně působí již více než 15 let, v České republice má 3 kanceláře a je součástí velké sítě GLS. Ta disponuje 450 kancelářemi v různých zemích naší planety. Doprava vašeho materiálu tak bude jednoznačně v dobrých rukou a vy se budete moci spolehnout nad jeho absolutní kontrolou.

Různé typy dopravy

Každý materiál je zcela specifický. I proto se bez problémů domluvíte se specialisty a zjistíte, jaký typ přepravy by se vám hodil nejlépe. Nejrychlejší je samozřejmě letecký transport, který ale neumožňuje převoz čehokoli. Jinak se často využívá kamionová doprava, jež se vyznačuje maximální flexibilitou. Pokud potřebujete převézt nebezpečné látky, bude nezbytné obrátit se na vlakovou dopravu. Právě přeprava nebezpečných materiálů je poměrně náročná. Tato specifická spediční firma si s ní ale poradí.

Přeprava nebezpečných materiálů

Jak již bylo řečeno, přeprava nebezpečných látek se musí realizovat po železnici. Ostatně tímto způsobem se často převážejí i automobily i pohonné hmoty. Vše je uloženo do specifických kontejnerů a cisteren, jež dokážou převážené látky bez problémů ochránit. Některé speciální substráty vyžadují dokonce zcela unikátní uložení a zacházení během svého transportu. Vše je podrobně popsáno v mezinárodním právním předpisu týkajícím se přepravy nebezpečných látek, jenž je označován jako RID. Cargo as se postará jak o transport, tak i vyřízení cla a mnohé další záležitosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Jak zjistit hodnotu vozidla, která je jedním z parametrů pro uzavření pojistky?

Víte, kolik právě teď stojí vaše auto? Je všeobecně známo, že reálná cena vozu se …