Domů / Inzerce / Vozy Škoda pro rodiny i náročné řidiče

Vozy Škoda pro rodiny i náročné řidiče

Patříte mezi lidi, kteří se celý život obešli bez auta, ale najednou přišla situace, která si vyžaduje pořízení spolehlivého vozu? Nemáte tušení, který výrobce je pro vás ten pravý? Přečtěte si článek, jenž vám představí jednu z nejspolehlivějších automobilových značek. Třeba zjistíte, že výběr značky auta nebude zas taková dřina.

Kde se vzala škodovka a jak to s ní dnes vypadá

Společnost Škoda AUTO, a.s. má za sebou bohatou historii. Její vznik sahá až k počátkům 20. století, kdy společnost Laurin&Klement přišla na trh s prvním automobilem. V roce 1925 se sloučili se strojírenským koncernem Škoda a vznikla značka, která se navzdory všem útrapám zachovala dodnes. Od roku 1991 do současnosti je součástí koncernu Volkswagen. Společnost sídlí v Mladé Boleslavi s výrobními závody v Kvasinách a Vrchlabí. Škoda AUTO, a.s. se pyšní třemi „nej“. Patří mezi největší české zaměstnavatele, z hlediska tržeb je největší českou firmou a zároveň se chlubí titulem největšího českého vývozce. Aby si udržela své postavení, nesmí usnout na vavřínech a musí neustále inovovat použité technologie a rozšiřovat nabídku. Nejnovějším modelem na trhu je v této době nová Škoda Karoq.

Proč při výběru auta vsadit na značku Škoda

Škodovky jsou spolehlivé a v případě, že se náhodou něco porouchá, není problém sehnat náhradní díly, jako je tomu u zahraničních značek. S tím souvisí i servis, který v ČR najdeme na každém rohu, a není třeba kvůli němu vyjíždět daleko. Další velkou výhodou je zvýhodněné pojištění. Plno pojišťoven v České republice nabízí výhodnější pojistné sazby pro auta značky Škoda. Navíc jsou vozy této značky pohodlné a to i ty z levnějších řad. Nezáleží na tom, zda jezdíte v Superbu nebo vám stačí Škoda Rapid Spaceback, tak jako tak si užijete komfortní jízdu. Na své si přijdou také rodiny s dětmi, jelikož Škoda AUTO nabízí provedení „Combi“ u některých svých modelů. Velmi oblíbeným a cenově dostupným rodinným autem je Škoda Fabia Combi. Pokud opomeneme všechny předcházející důvody, je tu jeden neméně důležitý, a sice že Škoda je česká značka. Proč si tedy jako Čech nepořídit české auto? Navštivte společnost Auto Podbabská a prohlídněte si dostupné modely na vlastní oči.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Jak zjistit hodnotu vozidla, která je jedním z parametrů pro uzavření pojistky?

Víte, kolik právě teď stojí vaše auto? Je všeobecně známo, že reálná cena vozu se …