Domů / Novinky / Mini Superleggera Vision

Mini Superleggera Vision

Mini vždy dodržoval své rčení „myšlení mimo krabici“ a pravidlo se ještě více potvrdilo společně ve spolupráci s italským domem designu Touring Superleggera, kde byl tvořen dvousedadlový koncept nazvaný Vision Superleggera.

Koncept měl svoji premiéru během krásného víkendu na Concorso d´Eleganza Villa d´Este 2014 a zájem byl více než velký.

Je těžké si přiznat, že Superleggera má lepší vidění než inženýři z Mini, kterým zatím chybělo sportovní vozidlo. Nemáme na mysli sportovní vozidlo jako sportovní vozidlo, ale příjemný sporťák, který má svůj vlastní retro vzhled, dynamickou kasu a přesto si zachovává vlastnosti Mini.mini-superleggera-vi-high

Můžeme jen doufat, že se časem Mini Superleggera přihlásí o další slovo. Pokud by tomu tak skutečně bylo, můžeme se dočkat v budoucích letech zajímavých projektů od Mini a jejich vliv bude jenom vzkvétat.

Největším zdrojem překvapení byla odchylka Mini od jeho obvyklé konfigurace hatchback, kdy se designéři Superleggera rozhodli vypracovat čistý roadster, kompletní s dlouhou kapotou a krátkým zadkem. Design je velmi malý, ale ve velmi dobrém slova smyslu. Jedině mini se může pochlubit tímto sexy druhem rozměrů, takže si získá snadno vaši pozornost.

mini-superleggera-vi-fronVýrazná mřížka a kulaté světlomety zůstali zachovány. Díky tomu si Mini Superleggera Vision získala sportovní a atletický vizuální střih s retro vzhledem.

Minimalistický design v interiéru skvěle ladí s celkovým pojetím vozu. Kůže a hliník najdete po celé kabině a vše to dohromady skvěle ladí. Klasický výlet do historie je namontovaný tříramenný volant a díky tomu si zavzpomínáte na staré časy vozů Mini.

Smutnou zprávu máme pro všechny milovníky výkonu. Momentálně nemáme žádné podrobné informace o tom, jaké hnací ústrojí bude zabudované v tomto super konceptu, který si plně získal naše srdce.

Opět se jedná o čistý koncept, který si ale plně zaslouží naší pozornost a víru, že se jednou dočkáme jízdy v takto krásném designovém autě.

O

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …

Napsat komentář