Domů / BMW / Neřízená střela jménem BMW i8

Neřízená střela jménem BMW i8

Vůz nabitý moderními technologiemi, vysokým výkonem a nízkou spotřebou, to je jen zlomek výčtu dovedností a schopností nového modelu od BMW. Dlouho očekávaný koncept, který se stal realitou a utočí na post auta budoucnosti, vám přináší nejedno pohlazení na duši vaší motoristické vášni. Pokud tedy přemýšlíte o koupi nového vozu, počkejte si do března letošního roku a tento skvost si za „pouhých“ 3,5 milionů korun, můžete pořídit i vy.

Německá automobilka BMW ví, jak se dělají auta a její cit a smysl pro detail či kvalitu se v tomto voze nezapře.

2

Potenciál tohoto vozu je obrovský a to si inženýři z BMW uvědomují, proto se na něm vyřádili do posledního písmene. Auto vám nabídne výkon 170 kW s točivým momentem 320 N.m. a jelikož je myšleno i na budoucnost tohle auto je dodáváno i s elektromotorem, který zajistí výkon 96 kW. Dvaceti palcová kola a šesti stupňová převodovka se pak postará o ten správný požitek z jízdy. Nový miláček od BMW tak zvládne zrychlení z nuly na sto za pouhých 4,4 sekundy a maximální rychlost je stanovena na 250 km/h a to vše jen díky omezovači, jinak by vás vůz byl schopen vystřelit do závratných rychlostí. Díky elektromotoru a speciálnímu šasi, které je vytvořeno do detailů na milimetry je zajištěna nízká spotřeba, která je až neuvěřitelná a to na pouhých 2,5 litru na 100 km.

4

Vzhled vozu, posuďte z obrázku sami, ale mi za něj dáváme palec nahoru. Agresivní vzhled a dynamické prvky vozu z něj dělají moderní monstrum, které si je jisté svou zářivou budoucností. Interiér je laděn opět do futuristického designu a prvky ve vás evokují vesmírný koráb. K vozu pak dostanete nejmodernější technologii v podobě LCD displeje a dalších multimediálních hraček.

BMW se zkrátka trefila do černého a svým novým vozem BMW i8 udělá díru do světa. My se jen můžeme modlit, ať ho spatříme na českých silnicích, neboť na tohoto krasavce je radost pohledět. Pokud tedy patříte k těm šťastným a máte potřebnou sumu ke koupi vozu, neváhejte a jděte do toho.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

BMW si myslí na nový vlajkový supersport

By rádo během příštích 4 let ukázalo nový hybridní supersport, který by měl nahradit aktuální …

Napsat komentář