Domů / Ostatní značky / Nezapomínejte na obuv pro váš vůz

Nezapomínejte na obuv pro váš vůz

Pneumatiky jsou pro vozidla nezbytností, to ví snad každý řidič, ovšem ne každý řidič dbá na to, aby byly pneumatiky v pořádku. Je téměř až paradoxní, když se různí řidiči o svůj povoz tak úzkostlivě starají, ale na pneumatiky zapomenou.

Samotné pneumatiky představují styčnou plochu mezi vozidlem a vozovkou, rozhodují tedy o vlastnostech vaší jízdy. Dokonce ani ten nejlepší vůz neuplatní žádnou ze svých předností, pokud jeho pneumatiky neodpovídají dobrému stavu. Hlavní z vlastností dobré pneumatiky je přilnavost, lze říci, že s větší styčnou plochou se na silnici udržíte lépe, ovšem rozhoduje i správná hustota, neojetý vzorek a také správná a souměrná pneumatika.

Většina z nás má vůz pro běžné účely, jelikož závodníci si obvykle vybírají speciální autodíly, a proto je třeba se soustředit na to, aby naše jízda byla bezproblémová. Správné hustoty lze dosáhnout jednoduše přifouknutím na čerpací stanici, či za použití vlastního kompresoru. Pokud má ovšem pneumatika nějakou vadu, tak byste neměli rozhodně otálet a pořídit si nejlevnější pneu. Jestliže se ovšem bojíte svěřit nákup pneumatiky předraženým automechanikům, tak nákup vyřešte jednoduše, kupte je na internetu.

Ačkoliv to bylo ještě před několika lety novinkou, tak v současnosti je nakupování pneu na internetu zcela normální, stačí vybrat pouze důvěryhodného prodejce a pneumatiky dorazí. Kvalitním distributorem je ku příkladu velkoobchod Pneu 360, který nabízí letní i zimní pneu za nejlevnější ceny. Ceny jsou tak v porovnání s cenami obyčejných obchodů, nebo automechaniků, nesrovnatelně menší a vy si tak můžete pořídit pneumatiky za velmi nízké ceny. Příchod zimy, roztrhnutá pneumatika, píchnutá pneumatika, ojetý vzorek, už pro vás nebudou překážkou.

A jakpak se vy staráte o váš vůz? Myslíte si, že nelze sehnat pneu, které jsou hluboce pod hranicí 1000kč? V tom případě jste dosud byli šizeni v drahých servisech, kde zneužívali vaší neznalosti. Kvalitní a značkové pneumatiky nakupujte na internetu, je to chytré, levné a spolehlivé řešení, které vám navíc přinese pneumatiky až pod nos.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář