Domů / Ostatní značky / Nová alu kola Alcar pro letní sezónu 2014

Nová alu kola Alcar pro letní sezónu 2014

Společnost Alcar je známá výrobou kvalitních litých kol značek Dezent, Dotz, AEZ a Enzo. Alu kola se vyrábějí nejmodernější technologií v Německu. Každá z uvedených značek má svůj charakter a historii, která ji staví do solitérní pozice. Alcar nabízí hliníková kola pro všechny typy vozů.  Vybere si skutečně každý, ať už jste konzervativnější a dáte přednost čistému designu v klasickém stylu, nebo si vyberete tunningové kola v barevné úpravě. Navíc si můžete jednoduše vyzkoušet, jak budou nová kola vypadat přímo na Vašem voze a to díky realistickému konfigurátoru alu kol na Pneumatiky.cz.

Dezent TC Dark

Klasický a přitom nápaditý, to je design nového litého kola značky Dezent pod názvem TC. Litá kola Dezent TC Dark s černě lakovaným límcem padne téměř každému vozu. Tmavé plochy ostře kontrastují s lesklým čelem masivních paprsků. Alu kolo Dezent TC Dark působí vkusně, luxusně a solidně. Nejlépe kola vyniknou na vozech kategorie hatchback jako jsou VW Golf, Mazda 3 nebo Škoda Octavia.

Dezent TC Dark

AEZ Cliff

Alu kolo AEZ Cliff zaujme netradičním tvarem úzkých paprsků vytvářející pevný, ale zároveň vzdušný dojem z kola. Litá kola AEZ Cliff se skvěle hodí na vozy střední a vyšší třídy, kde zdůrazní rozměry a výkon vozu.  Alu kola AEZ Cliff se vyrábí také v černě lakované variantě AEZ Cliff dark s leštěnou čelní částí kola.

AEZ Cliff

Dotz shift

Z kola Dotz Shift vyzařuje rychlost, dynamika a lehkost. Alu kola Dotz Shift vdechnou každému vozu střední třídy či hatchbacku závodní vzhled. Sedm párů paprsků uspořádaných do hvězdice dávají kolu výraz lehkosti a pevnosti. V závodním stylu je také vyveden hluboce zapuštěný límec. Středová růžice se dělá ve variantě se čtyřmi i pěti dírami pro šrouby. Litá kola Dotz Shift se vyrábějí v leštěné, černé a černo-červené barevné variaci.

DotzShift

AEZ Yacht Dark

Název litých kol AEZ Yacht odkazuje na závodní tým plachetnic AEZ RC44. Odkazy na vodní živel nalezneme i v designu kola. Pět mohutných paprsků se ve směru límce rozšiřuje do tvaru kotvy a litá kola AEZ Yacht Dark působí masivně a odolně. Tento design se velice hodí na vozy kategorie SUV či 4x4k kde podtrhne velikost a proporce vozu. AEZ Yacht Dark dá větším vozům také dynamický ráz díky zlehčujícímu vybrání vnitřní části paprsků. Litá kola AEZ Yacht jsou dostupná také v leštěné verzi.

AEZ Yacht Dark

Dotz Fast Fifteen Dark

Moderní a rychlý design oblíbených kol Dotz Fast Fifteen se po zásluze dočkal i černěné varianty. Matné černé lakování ostře tvarovaným paprskům dodává ještě více dynamiky a sportovního charakteru. Dotz Fast Fifteen Dark působí rychle a agilně. Spolu s pečlivě vyvedenými detaily a kvalitní povrchovou vrstvou dává vyniknout sportovnímu charakteru všech vozů. Alu kola Dotz Fast Fifteen dark jsou k dostání také v bíle lakovaném provedení blaze a černo-stříbrné variantě o vysokém lesku.
Dotz Fast Fifteen Dark

 

Všechna tato kola jsou schválena ministerstvem dopravy pro provoz v České republice a díky dodávanému typovému listu je lze zapsat do technického průkazu. Disky prošly přísnou TUV homologací, nemusíte se tak obávat ztráty záruky na vozidlo ani problémů při používání.

Převzato z Pneumatiky.cz

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář