Domů / Ostatní značky / Nová verze Chrysler 300S

Nová verze Chrysler 300S

Chrysler představil 300S v roce 2011 na autosalonu v New Yorku. Auto prošlo aktualizací skoro každý rok. Přestože změny byly minimální a obvykle se to vztahovalo pouze na novou barvu laku nebo materiál, vždy to ale stačilo na nový svěží vítr.

Zobrazené „S“ v názvu vás může trochu zmást a odvést špatným směrem. Samotné „S“ totiž neznačí, že se jedná o nadupanou verzi Chrysleru 300 a vy si tak budete užívat pořádnou koňskou sílu. Zdání klame a jediné co je v této verzi navíc jsou světlomety, černě zdobený interiér a kouřová skla.chrysler-300s-3_5

Ve stejném duchu se nese i poslední verze Chrysleru 300S ve, které se změnili okna v ještě temnější záležitost a tentokrát pro změnu modrý sportovní interiér. K dispozici pak bude skvělá zvuková aparatura v exkluzivním podání Beats Dr. Dre což zajistí nevšední zvukový zážitek v segmentu těchto vozů.

Jak tomu bylo i minule zákazníci mají možnost volby mezi dvěma motory, Pentastar V-6 nebo HEMI V-8, to vše pak můžete doplnit náhonem na zadní kola nebo si vybrat pohon na všechny čtyři kola.

Samotná změna ve vzhledu exteriéru získala menší upgrade. Pro modelovou řadu roku 2014 se vlajková loď Chrysleru rozhodla změnit několik věcí a obsahuje tak více temné prvky s novými barvami na laku. Nově se bude barva venkovního laku obsažena i uvnitř na klikách u dveří, kryty na vložkách k tomu všemu přibude lesklý odstín černé pro skvělý světelný efekt.chrysler-300s-3

V černém chromu pak budou zalité reproduktory a díky nápadnému kontrastu tekutého chromu, který se používá i na Chrysler loga na voze to vypadá vskutku skvěle. V interiéru pak mají zákazníci možnost volby mezi klasickou černou nebo nově i modrou kůží na prošívaných sedačkách. Stejné barvy budou použity i pro loketní opěrky a středové konzole.

Pod kapotou se pak dočkáme 3,6 litrového Pentastar V-6 motoru, který poskytuje celkem 300 koní. Spolu s exkluzivní osmistupňovou automatickou převodovkou, která šetří palivo, se můžeme těšit na nevšední jízdní zážitek. Pokud budete chtít vyšší výkon v nabídce je také 5,7 litrový HEMI V-8 motor se 370 koňskými silami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář