Domů / Ostatní značky / Cadillac Escalade – první dojmy

Cadillac Escalade – první dojmy

Dříve jsme vám přinesly všechny důležité detaily o stěžejním Cadillacu SUV Escalade a Escalade ESV. Nyní vám přinášíme živé obrázky a naše první dojmy z tohoto brutálního luxusního SUV.

O víkendu na mezinárodní výstavě aut v Miami, jsme měli možnost vidět kompletně ze všech stran přepracovaný Escalade. Ten je založen na bratranci GM, Chevrole Tahoe a Suburban, spolu s GMC Yukon a Yukon XL. Interiér je mnohem lepší v souvislosti s využitím prostoru a obec poprvé SUV od General Motor umožňuje sklopení zadních sedaček na rovnou podlahu.Cadillac Escalade

Zadní sedačky se rozšířily o pár centimetrů pro lepší vstup a výstup. Jejich výška nebude problém, neboť světla výška je velmi štědrá uvnitř vozu. Vepředu má řidič možnost využít velký TFT displej. Celkové obležení dřeva je velmi bohaté a skvěle se doplňuje v kontrastu s jemným koženým sezením. Povrchová úprava je oproti předchozím Cadillacům úplně někde jinde a tak ji nelze srovnávat. Celkově všechny mezery a švy jsou pevně dotažené dokonce a složité detaily doslova přetékají po celé kabině. Dalším skvost, který se objevuje v podobě průzračných koncových světel, kde je vyryt erb Cadillacu.Cadillac Escalade

Escalade má hodně podob s GM, ale má určitě svůj vlastní styl a vzhled. Hlavní mřížka je jemnější oproti předchozím verzím. Celé to asi bude více apelovat na bohatší dav, který to v předchozích letech přehlížel. Velmi výrazný jsou zadní světla, která si ihned spojíte s Escalade Cadillac. Zadní nárazník je hladký a tvarovaný do majestátnosti. Stupačky jsou osvětleny LED diody a rozsvítí se při každém otevření dveří.

Interiér nového Escalade je plně fit a opět ve skvělém standardu na který jsme zvyklí. Luxusní prošívané sedačky, kovové výplně dveří dodávají skvělý masivní vzhled a další menší drobnosti co z nového Escalade dělají luxusní kousek. Vše co najdete je opravdové a skutečné, žádné plastové dřevo a rádoby kov. Vše je real deal.

Nový Cadillac Escalade má pěkný čistý vzhled a k tomu 6,2 litrový motor V-8 sílu o 420 koních zrychlení z nuly na sto za 6,8 sekund a maximální rychlost 210 km/h. Escalade je auto se vším co v dnešní době potřebujete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář