Domů / Novinky / Nové vozy Renault

Nové vozy Renault

Renault je jednou z nejprestižnějších světových značek v oblasti produkce automobilů. Pokud máte doma v garáži právě tento automobil, přijměte naši gratulaci. Společnost Renault je celosvětově zavedeným pojmem, funguje už od konce předminulého století a má před sebou skvělou budoucnost.

 

Pestrá nabídka modelů

Preferujete kvůli podnikání užitkový vůz nebo se naopak chcete vozit v esteticky dokonalém „sporťáku“? Nebo spíše myslíte na rodinu a to pravé pro Vás potom bude klasický osobní vůz? Renault Zličín nabízí vše, nač jen pomyslíte. Špičková kvalita, typicky francouzská elegance a dokonalý požitek z každé jízdy. Tak přesně tak se dají označit vozy značky Renault.

 

Renault Scénic hraje prim

Zaujal Vás nový Renault Scénic? Elegantní vzezření tohoto modelu jistě nenechá žádného pravého motoristu na pochybách, že má tu čest s opravdovým králem silnic. Pětice sedadel, disky kol z lehké slitiny, naprostý komfort pro všechny cestující, moderní inovativní funkce včetně aplikace Service LIVE, díky které se dozvíte vše podstatné o počasí a aktuálním stavu dopravy ve Vaší lokalitě. Jednodušší bude i parkování, to vše díky zadní parkovací kameře, která dodá nejen svátečnímu řidiči mnohem větší sebejistotu.

Pokud budete mít s Vaším vozem nějaký problém, snadno jej pomůžeme vyřešit. Stačí přijet na diagnostiku, náhradní díly Renault Scénic máme již připraveny. Nebo se chcete jen podívat na aktuální modely značky Renault naživo nebo si dohodnout testovací jízdu? Navštivte nás potom na Praze 5 v nákupní zóně Zličín. Jakékoliv dotazy, ale i servisní služby, vše rádi vyřídíme. Můžete přijet i bez objednání, menší potíže s vozem vyřešíme okamžitě na počkání (aneb takzvaný Renault Minute Servis je Vám plně k dispozici), rozsáhlejší problémy pak samozřejmě co nejdříve. Na nákup nového vozu dostanete pět let záruky, která v sobě snoubí komplexní asistenční služby, včetně možnosti odtahu havarovaného vozidla, dovezení do místa bydliště po nehodě nebo třeba zajištění náhradního vozidla.

 

Renault Zličín je zárukou kvality

Naši klienti se mohou spolehnout na prvotřídní služby, jsme držiteli certifikace ČSN ISO 9001:2001. Přijďte nezávazně nahlédnout do našich Show-roomů, kde máme vystavené nejnovější kousky nejen z dílny Renault, ale i supermoderní Nissany a Dacie. Předváděcí vozy Dacia určitě stojí alespoň za vidění, klidně si s námi dohodněte i testovací jízdu, ve které si ověříte, že tato značka udělala za poslední dekádu skutečně obrovský pokrok kupředu.

A co takhle něco neotřelého? V naší nabídce jsou i elektrické vozy Renault, které u nás už nějakou dobu jezdí, stále však patří spíše k motoristickým popelkám. To by ale měla změnit brzká budoucnost, fosilní paliva nejsou nenahraditelná. Prohlédněte si proto tato futuristická vozítka v rámci návštěvy Renault Zličín už nyní.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …

Napsat komentář