Domů / Inzerce / Plánujete zimní dovolenou v zahraničí? Půjčte si na ni auto

Plánujete zimní dovolenou v zahraničí? Půjčte si na ni auto

Chystáte se za lyžováním do Rakouska, či dokonce do Francie? Chcete-li si zalyžovat, nejspíš to bude nutné. U nás to stále na žádnou velkou zimu a nadílku sněhu nevypadá. Ceny v rakouských rezortech nejsou tak strašné a čeští turisté jsou tam jako doma. Je to totiž doslova za humny, cesta trvá pár hodin. A jestli se bojíte, že ji vaše auto nezvládne, vyrazte v půjčeném.

Cestovat na dovolenou, ať už je léto nebo zima, autem, je každopádně nejpohodlnější varianta. Nemusíte se na nikoho vázat a zajedete si prostě tam, kam potřebujete. I to jsou nejspíš důvody, proč si lidé často půjčují automobily pro účely dovolených.

Prostornější, rychlejší a spolehlivější

Jestliže máte starší vozidlo a bojíte se, že by vás cestou mohlo zradit, je lepší zapůjčit si automobil než přemýšlet, co budete dělat, až se něco v zahraničí porouchá. Půjčovny aut pronajímají pouze novější a hlavně pravidelně udržované automobily, takže pravděpodobnost problémů je mizivá.QD

Hodně častým důvodem pro zapůjčení automobilu na dovolenou je také prostor. Na ježdění po městě si vystačíte s menším autem, ale když je potřeba sbalit se na dovolenou, mnohem lepší je vyjet si v prostorném SUV. S tím koneckonců v horách pochodíte určitě lépe, obzvlášť pokud zvolíte auto s náhonem na všechna čtyři kola.

Půjčovna bez kauce

Po celé ČR působí mnoho autopůjčoven, k jedněm z prvních patří www.autopujcovna-west-car-praha.cz fungující již od roku 1989. V nabídce má celou škálu vozů včetně zmiňovaných velkých SUV. Od jiných autopůjčoven se liší především tím, že nepožaduje žádnou kauci a ceny uvádí už včetně DPH. Co vidíte na webu, to také zaplatíte. Jako bonus vám zdarma zapůjčí dětskou autosedačku či podsedák.

Možná vás při prohlížení nabídky autopůjčovny West Car Praha napadl ještě jeden velký důvod, proč si vyjet na dovolenou v autě z půjčovny. No neříkejte, že jste si mezi všemi těmi Audi, BMW, Volkswageny, Volvy a dalšími auty nevybrali nějakou káru, kterou byste se rádi projeli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Jak zjistit hodnotu vozidla, která je jedním z parametrů pro uzavření pojistky?

Víte, kolik právě teď stojí vaše auto? Je všeobecně známo, že reálná cena vozu se …