Domů / Novinky / Porsche Cayenne dovedl A. Kahn design k dokonalosti

Porsche Cayenne dovedl A. Kahn design k dokonalosti

Vyšperkované auto pro nejnáročnější zákazníky. Tak se prezentuje Porsche Cayenne a A. Kahn design. Porsche Cayenne 3.0 V6 Diesel Super Sport Wide Track A. Kahn design je útokem na nejnáročnější zákazníky. Navrženo a zkonstruováno je s úmyslem, aby každý komponent byl výrazný, jedinečný a vzdával hold automobilové vášni. Pojďme se podívat blíže.

porsche-cayenne-supe-2_600x0wExteriér Super Sport je hnán až do vysokých standardů. Široké nafoukané blatníky s integrovaným LED denním svícením, třmeny kotoučových brzd jako tekuté zlato, křídlo, prahy z nerezové oceli, sportovní pružiny a nižší posazení vozidla, smaltované křídlo, logo KAHN v zavazadlovém prostoru to vše ukazuje na vytříbenost a bezkonkurenční luxus.
Řízení Kahn Cayenne znamená, že sedíte za tónovanými skly a cítíte se jako král silnic při burácení motoru a výfuku. A jak se Porsche Cayenne chová na silnici? Vozidlo navzdory své velikosti a hmotnosti působí velmi svižným dojmem a zachovává jízdní vlastnosti a pohodlí.

1770
Nicméně pojďme se podívat na interiér. Uvnitř vozu jsou tvarovaná sedadla zdůrazňující přirozený vzhled prošívaných křesel. Perforované přední a zadní červené kožené sedačky zdůrazňující britské řemeslo v interiéru tohoto vozu. Celkově tento skvělý interiér nemá prakticky žádné nevýhody. Jednou z věcí na, které je A. Kahn design stavěn a odlišuje se od ostatních je schopnost upravit vůz podle potřeb a přání zákazníka. Navrhnout jedinečný, originální interiér podle svých specifikací a nejvyšších standardů není problém.

Neomezená paleta barev, tkanin, kůže, upravené kusy je něco co dělá toto auto originální.
Firemní filozofií je vždy dát zákazníkovi to co si přejí, takže Afzal Kahn mohl například navrhnout plnou barevnou změnu nebo barvy dle vašeho výběru a interiér upravit podle toho co máte rádi. Vaše oblíbená kůže na křesle v obývacím pokoji může být i na sedačkách ve voze. Zákazníci mohou měnit i barvu hodin nebo požádat o něco jiného.
A. Kahn Design je pro jednotlivce, kteří přijímají pouze dokonalost ve svém životě. Je věnován tvorbě luxusních vozidel pro jednotlivce proti monotónnosti sériově vyráběných vozidel.

O

Shlédněte také

4 faktory, které ovlivňují správný výběr dobíjecí stanice pro elektromobil

Chcete mít dobíjecí stanici doma nebo ve své firmě? Od každé jistě budete očekávat něco …

Napsat komentář