Domů / Novinky / Prodej a servis vozů Škoda a VW

Prodej a servis vozů Škoda a VW

Největším výrobcem osobních automobilů v ČR je mladoboleslavská Škodovka, patřící do německého koncernu Volkswagen. Není proto divu, že i na českých silnicích potkáváme nejvíce škodovek a volkswagenů v nejrůznějších kategoriích a provedení.

V ČR je proto nejvíce prodejců i servisů vozů Škoda a Volkswagen v porovnání s jinými světovými značkami. Jedním z největších je Auto Podbabská v pražských Dejvicích. V jednom areálu naleznete autosalon, kde se zajišťuje prodej vozů Škoda prodej vozů Volkswagen. Kromě osobních automobilů se prodávají i užitkové vozy Volkswagen. Tento autoservis pochopitelně zajišťuje servis těchto značek a navíc také vozů Seat, prodej náhradních dílů pro všechny typy těchto automobilů a v neposlední řadě i prodej ojetých vozidel.

Všestranné jako vy 2 990 x 315

Motoristé vždy netrpělivě čekají na nové modely nejoblíbenějších českých automobilů. Mladoboleslavská Škodovka se proto snaží přicházet každoročně s nějakou novinkou. Letos patří k nejlákavějším dlouho očekávaná třetí verze vozu Škoda Octavia. Vyznačuje se zlepšením požitku z jízdy a nevídanou modernizací výbavy. Mezi jinými lze jmenovat například parkovacího asistenta, nebo Start-Stop systém. To jsou skutečné novinky, kterými vozy Škoda Octavia disponují, a které si můžete doslova osahat a vyzkoušet v autoservisu Škoda Podbabská. Stačí si zarezervovat testovací jízdu se Škodou Octavia, nebo v novince roku, kterou je Škoda Rapid či moderní automobil Škoda Citigo, který je určen zejména pro rušný městský provoz. Zkušební jízdy nabízí Škoda Podbabská ale i s dalšími typy vozů Škoda a Volkswagen.

Volkswagen FlexiKredit 990 x 315

Automobily Volkswagen se rovněž těší velké oblibě u českých motoristů. Důvodem je špičková kvalita celkového provedení. U mladých lidí převažuje radost z dynamické jízdy, kterou naprosto splňuje VW Golf. Dominantní výkon skrývá pod kapotou novinka, kterou je Golf GTI, nebo Golf 7. Pro rodiny s dětmi je zase určen rodinný vůz VW Sharan. Pocit komfortu, luxusu a bezpečnosti budete mít určitě při jízdě s VW Passat, který vás již při testovací jízdě uchvátí snadnou ovladatelností, vysokou kvalitou zpracování detailů a nabídkou důmyslných moderních technologií.

Mezi nejoblíbenější užitkové vozy Volkswagen patří VW Transporter, který umožňuje variabilní využití nákladového prostoru pro nejrůznější účely. Oblíbený je také typ Caddy, který je vhodný pro drobné podnikatele a řemeslníky. Na rodinnou dovolenou nebo k převozu více osob na delší vzdálenosti se skvěle hodí VW Multivan, což je flexibilní automobil. Standardně má pět míst k sezení, ale na přání lze umístit dvě další samostatná sedadla. Posunovatelné trojsedadlo má možnost lůžkové úpravy.

O

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …

Napsat komentář