Domů / Zajímavosti / Stylové autodoplňky od Vopi

Stylové autodoplňky od Vopi

Pro mnoho z nás je auto každodenním společníkem, ve kterém trávíme více času než doma. Je proto pochopitelné, že stejně, jako se chceme doma cítit pohodlně, chceme mít určitý komfort i ve voze. Kromě toho, že si vybereme vůz s pohodlnými sedačkami, kvalitní technikou, pouštíme si v něm hudbu dle vlastního vkusu, tak si můžeme vybrat také autodoplňky, které na první pohled jsou jen nepatrnými maličkostmi, ale dotvářejí kompletní vzhled vozu a v některých případech mají i velmi důležitou funkci při udržování čistoty vozu.

Kvalitní autokoberce

Jedním z takových autodoplňků jsou koberečky do auta. Nejčastěji se nachází na místech pro řidiče a spolujezdce, ale lze vybavit autokoberci celý vůz. Při výběru nových autokoberců se nabízejí dva základní typy. Oblíbené a vzhledově zajímavější jsou jednoznačně textilní autokoberce, ty si můžete nechat obšít v libovolné barvě, nebo si na ně nechat dodělat libovolný text. Esteticky méně zajímavé, o to však funkčnější, zejména v zimním období jsou gumové autokoberce. Jejich největší výhodou je snadná údržba. Zatímco textilní autokoberce musíte občas pořádně vyčistit tepovačem, gumové autokoberce jednoduše opláchnete vodou. Další výhodou je pak jejich odolnost. Textilní autokoberce se umí na místech, kde si nejčastěji opíráte nohy po určitém čase prodrat.

Autopotahy na míru

Dalším nezbytným doplňkem jsou autopotahy, ty oceníte zejména, pokud máte malé děti. Každý rodič totiž ví, že nejjednodušší způsob, jak utišit neklidné dítě je nějaký drobný pamlsek, jenže ten se snadno dostane na sedačku. Pokud si nechcete zničit původní potahy, můžete si vybrat autopotahy na míru. Autopotahy si vyberete na stránkách www.vopi.cz/konf-autopotahy/ podle konfigurátoru tak, aby přesně odpovídaly danému modelu vozu. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jejich údržba je snadná a vybírat si můžete ze širokého spektra barevného provedení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …